نورافشانی و برگزاری آیین گرامیداشت روز خبرنگار در کرمان

مراسم گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار دیشب بصورت مجازی در موزه صنعتی کرمان برگزار و همچنین آسمان کرمان به مناسبت عید غدیر نور افشانی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، با توجه به شیوع بیماری کرونا و همچنین ضرورت گرامیداشت روز خبرنگار، امسال مراسم  روز خبرنگار به صورت مجازی و با حضور تعدادی از مسئولان استان، خبرنگاران و پیشکسوتان روزنامه نگاری دیشب در موزه صنعتی کرمان برگزار شد.

استاندار کرمان شامگاه ۱۷مرداد در آیین گرامیداشت روز خبرنگار با تقدیر از اهالی رسانه بر رعایت انصاف و اخلاق در کار خبرنگاری تاکید کرد و گفت: تقویت رابطه مردم و دولت، پیگیری خواسته‌های مردم و نقد منصفانه از ثمرات حرفه خبرنگاری و کمک به سیاستگذاری درست و حکمرانی خوب است.

محمدجواد فدائی از فعالیت‌های خبرنگاران در مدیریت بیماری کرونا و پوشش خبری رویداد‌های مختلف تشکر و تصریح کرد: همراهی مستمر رسانه‌ها منجر به ارتقا آگاهی‌های عمومی و مدیریت بهتر بیماری کرونا شد.

استاندار کرمان با اشاره به مشکلات صنفی خبرنگاران، نسبت به رفع آن‌ها قول مساعد داد.

آیین بزرگداشت روزخبرنگار با برنامه‌هایی همچون موسیقی و طنز نیز همراه بود و خبرنگاران می توانستند این مراسم را از طریق فضای مجازی مشاهده کنند.

آسمان شهر کرمان نور باران شد

مراسم نورافشانی در بیش از ۵۰ نقطه از شهر کرمان به مناسبت عیدغدیر برگزار شد.

نورباران آسمان شهر کرمان در شب عید غدیر به همت تشکل‌های مردمی، شهرداری کرمان، بقاع متبرکه، هیات های مذهبی و پایگاه‌های بسیج مقاومت انجام شد.

همچنین در بعضی از نقاط علاوه برمراسم نورافشانی، برنامه‌های فرهنگی از جمله سرود نیز اجرا شد.

انتهای پیام/ی

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار