کد خبر: ۷۴۵۱۴۶۸
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
کد خبر : ۷۴۵۱۴۶۸
گروه : قم » قم
رئیس شورای اسلامی شهر قم مطرح کرد؛

جلالی گفت: امسال سال طلایی برای مدیریت شهری قم است و اکثر پروژه‌های شاخص تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسند.

عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی شهر قم گفت: پیاده راه خیابان انقلاب یکی از پروژه‌های مهم بوده که به‌سرعت ادامه پیدا می‌کند و بخشی از آن نیز پیاده راه‌سازی خیابان ارم بوده که مشکل حمل‌ونقل را تا حدی حل می‌کند و به‌زودی چند دستگاه خودروی برقی برای جابه‌جایی زائران به حرم مورداستفاده قرار می‌گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم عنوان کرد: یکی دیگر از پروژه‌های مهم، تقاطع بلوار امام علی (ع) و بلوار حضرت معصومه (س) در ورودی جعفریه است که به‌زودی ساماندهی و تقاطع تکمیل می‌شود و نیمه دوم امسال به بهره‌برداری می‌رسد، همچنین ادامه مسیر شهید روحانی به سمت امام علی (ع) و خیابان شهیدان برقعی نیز امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

جلالی با بیان اینکه تملکات، یکی از کار‌های هزینه‌بر است تصریح کرد:تملک ادامه فاز ۵ عمار یاسر از میدان روح‌الله تا میدان سپاه در دست اقدام است که بخش عمده‌ای از تملکات صورت گرفته است تا بتوانیم پروژه خیابان دو سطحه به موازات صفائیه را عملیاتی کنیم.

او ادامه داد: تونل جمهوری ازجمله پروژه‌های در دست اجرا به طول یک کیلومتر است که سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد و بعد از پل ۹ دی در منطقه دو میدان امام حسین (ع) به سمت خیابان سواران شروع و به یادگار امام متصل می‌شود و تا خیابان جمهوری از امتداد میدان نماز تا بلوار امام علی (ع) در غرب شهر قم ادامه پیدا می‌کند.

جلالی تصریح کرد: این پروژه یکی از رینگ‌های مهم در منطقه ۲ شهری است؛ همچنین امسال پروژه‌های مهم دیگری را شروع می‌کنیم که یکی از آن پروژه تقاطع امام رضا (ع) و فردوسی بعد از شاه جمال کلنگ زنی شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم بیان کرد: تقاطع صدوق و فردوسی یکی دیگر از پروژه‌های مهم بوده که به سمت یاسمن سه سطحه می‌شود، عملیات اجرایی این تقاطع امسال شروع می‌شود، همچنین عملیات اجرایی تقاطع کیوانفر و حضرت امام (ره) نیز در دست اقدام بوده که ازجمله پروژه‌های مهم شهر قم است.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ