کد خبر: ۷۴۵۱۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
کد خبر : ۷۴۵۱۸۳۴

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: صدا و سیما با اقدامات آگاهی بخش موجب کاهش اثرگذاری ویروس کرونا شده است.

تقدیر از عملکرد صدا و سیما در کنترل کرونابه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،سردار عبدی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی در دیدار با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی گفت: در موج اول کرونا، صدا و سیمای استان با آگاهی بخشی به موقع و مستمر، در خانه ماندن را در بین مردم ترویج داد و مانع از حضور مردم در بوستان‌ها و پارک‌ها شد.

او گفت: در حالی که پس از موج اول کرونا، استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی کم رنگ شده بود، صدا و سیما پای کار آمد و با ترویج استفاده از ماسک، مانع آسیب زیاد ویروس به اقشار مختلف مردم شد.

او همچنین با اشاره به میزان وقع جرایم مختلف در استان، آذربایجان شرقی را یکی از استان‌های امن کشور دانست و گفت: روزانه هزاران تماس با پلیس ۱۱۰ گرفته می‌شود که فقط ۳۰ درصد آن منجر به عملیات شده و ۷۰ درصد با راهنمایی و ارشاد حل می‌شود.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی مشارکت بیش از پیش مردم در تامین امنیت اموال شان را خواستار شد و افزود: با اینکه هزینه‌های زیادی برای تامین امنیت کشور پرداخت می‌شود، اما کوتاهی برخی هموطنان در مراقبت از اموال و دارایی هایشان، موجب شده سرقت خودرو ۴۰ درصد جرایم آذربایجان شرقی را به خود اختصاص دهد و سرقت از خانه باغ‌ها افزایش چشمگیری داشته باشد.

صفری مدیرکل صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی گفت: دشمنان درصدد هستند با القای ناکارآمدی نظام و ناامید کردن مردم نسبت به آینده با لاینحل جلوه دادن مشکلات، افکار عمومی را در مقابل نظام قرار دهند.

صفری با اشاره به اینکه هجمه‌های دشمنان علیه رسانه ملی افزایش چشمگیری داشته است گفت: به رغم این افزایش هجمه ها، طبق نظرسنجی‌های انجام شده، مخاطبان شبکه استانی سهند در بهار امسال در تلویزیون ۱۶ و نیم درصد و در رادیو ۹ درصد افزایش یافته است.

او با قدردانی از عملکرد نیروی انتظامی استان در ناکام گذاشتن نقشه‌های دشمن در آبان ۹۸ افزود: عناصر ضد انقلاب با سرمایه گذاری روی مسئله بنزین، به دنبال کشته سازی و دامنه دار کردن اغتشاشات بودند که با مدیریت خوب نیروی انتظامی، تلاش آن‌ها به نتیجه نرسید.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ