کد خبر: ۷۴۵۲۶۵۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
کد خبر : ۷۴۵۲۶۵۵

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: تاکنون مبلغ دو هزار و ۳۴۴ میلیارد ریال معادل ۹۱ درصد از طلب کشاورزان بابت گندم پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جواناز اصفهان، پیمان فیروز نیا مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به خرید تضمینی گندم در استان اصفهان اظهار داشت: شبکه تعاون روستایی استان اصفهان در چهل و پنج مرکز، اقدام به خرید تضمینی بالغ بر ۹۶ هزار تن گندم از کشاورزان استان اصفهان کرده است.
 

بیشتر بخوانیداو افزود: خرید تضمینی گندم از تاریخ ششم خردادماه از مرکز خرید مهاباد شهرستان اردستان آغاز و هنوز ادامه دارد و بیش از ۹۲ درصد آن تحویل سیلو‌های استان اصفهان شده است.

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به اینکه تاکنون مبلغ دو هزار و ۳۴۴ میلیارد ریال معادل ۹۱ درصد از طلب کشاورزان بابت گندم پرداخت شده است، تصریح کرد: عملیات خرید گندم هم اکنون در ۲۰ مرکز از شهرستان‌های غرب استان اصفهان در حال انجام است و تا پایان شهریورماه ادامه دارد.
 


خرید هزار و ۸۰۰ تن کلزا از کشاورزان اصفهانی


او  بیان داشت: با انعقاد قرارداد خرید دانه‌های روغنی با اداره کل غله استان از اواخر خرداد ماه در ۴ مرکز خرید استان خرید کلزا از کشاورزان آغاز و تاکنون مقدار هزار و ۸۰۰ تن از محصول کشاورزان جمع آوری و تحویل شرکت بازرگانی دولتی شده است؛ دو مرکز خرید گلرنگ در شهرستان‌های اصفهان و مبارکه آماده خرید تضمینی این محصول از کشاورزان است.
 


خرید توافقی گوجه فرنگی از کشاورزانفیروزنیا اشاره‌ای هم به پرداخت کامل مطالبات کشاورزان بابت محصول کلزا داشت و گفت: باتوجه به پیش بینی ۵۰ هزارتن برداشت گوجه فرنگی و به منظور حمایت از تولیدکنندگان این محصول و کنترل روند کاهشی قیمت گوجه فرنگی در استان، اتحادیه تعاون روستایی شهرستان اصفهان با هماهنگی و انعقاد قرارداد با مجتمع صنایع غذایی آیدا بین‌الملل اقدام به خرید توافقی گوجه فرنگی از کشاورزان منطقه شرق اصفهان کرده و تاکنون مقدار ۸۵۰ تن محصول خرید و تحویل کارخانه آیدا کرده است.

انتهای پیام/ی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ