کد خبر: ۷۴۵۳۰۱۲
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
کد خبر : ۷۴۵۳۰۱۲

مدیرکل ورزش و جونان استان اردبیل از افتتاح ۷ الی ۱۰ پروژه ورزشی تاپایان امسال در اردبیل خبرداد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جونان استان اردبیل گفت: پیگیر انجام عملیات عمرانی پروژه‌های ورزشی استان هستیم و در نظر داریم تا پایان امسال حداقل ۷ پروژه ورزشی را به بهره‌برداری برسانیم.

او افزود: در حال حاضر ۱۲ پروژه عمرانی در حیطه اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل وجود دارد که همه آنها بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که از جمله مهم‌ترین آنها پروژه سالن سرپوشیده دو و میدانی است که تا چند ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تکمیل پروژه‌های ورزشی را برای استان حیاتی دانست و تصریح کرد: پروژه پیست اسکی فندقلو که یک پروژه توریستی ورزشی به شمار می‌رود تا ۵ ماه آینده به اتمام خواهد رسید و استان اردبیل با دارا بودن این پتانسیل می‌تواند از مسابقات بین‌المللی و کشوری میزبانی کند.

انوشیروانی با اشاره به وضع نامطلوب استادیوم ورزشی علی دایی گفت: کلیه نواقصات موجود در استادیوم علی دایی در سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ به شکل کامل رفع شده و این ورزشگاه وارد بازدهی کامل خواهد شد.

او افزود: درصدد ایجاد یک امتیاز تیم فوتبال لیگ دوم برای استان اردبیل هستیم که همین راستا سرمایه‌گذار مشخص شده که با ایجاد این تیم کلیه حمایت‌ها از جمله زمین چمن، سالن بدنسازی و کلیه زیرساخت‌های مورد نیاز در اختیار این تیم قرار داده خواهد شد تا دوباره شاهد روزهای خوب فوتبالی در اردبیل باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل، زیرساخت‌های موجود در والیبال اردبیل را یاد آور شد و بیان کرد: به دنبال فعال کردن یک تیم در لیگ‌های پایین والیبال کشور هستیم تا با بهره‌مندی از وجود سالن ورزشی رضازاده شاهد رشد و توسعه والیبال استان باشیم.

انوشیروانی گفت: برگزاری مجمع سالانه سمن‌ها در دستور کار اداره کل قرار دارد و در صدد همسو کردن سمن‌ها با اداره کل هستیم و برنامه‌ریزی مطلوبی نیز برای ادامه فعالیت سمن‌ها در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ع

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ