کد خبر: ۷۴۵۳۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
کد خبر : ۷۴۵۳۶۵۲
بسته حوادث:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲۷۰ حلقه لاستیک قاچاق در شهرستان کنگاور خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : کارآگاهان پلیس آگاهی کنگاور حین گشت‌زنی در محور ورودی شهرستان به یک دستگاه کامیون حامل بار مشکوک شده و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

او گفت : در این بازرسی ۲۷۰ حلقه لاستیک قاچاق مربوط به انواع خودرو‌های سواری که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به پنج میلیارد ریال می‌رسید، کشف شد.

جاویدان از دستگیری یک متهم در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به رشد ۲۷ درصدی کشفیات قاچاق، مبارزه با این پدیده را جزو اولویت‌های کاری پلیس برشمرد.

دستگیری یکی از سرشبکه‌ها و اخلالگران نظام ارزی

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری یکی از سرشبکه‌ها و اخلالگران نظام ارزی خبر داد.

محمد‌رضا آمویی با اشاره به عزم جدی نیروی انتظامی در برخورد برهم زنندگان حوزه اقتصادی و حوزه امنیت اخلاقی، افزود: طی چهار ماه سپری شده از سال‌جاری در حوزه اصناف در راستای مقابله با بحث احتکار و بحث امنیت اجتماعی و اخلاقی حدود ۲۶ هزار بازدید مشترک با همراهی اتاق اصناف صورت گرفته که حدود ۳ هزار و ۳۵۰ مورد منجر به پلمب شده است.

او یکی از ضروریت‌ها مردم در این شرایط کرونایی را مواد ضدعفونی و ماسک دانست و در رابطه کشفیات در این خصوص، گفت: در حوزه الکل محلول‌های ضدعفونی کننده حدود ۶۹ هزار لیتر، دستکش ۴۴۰ هزار جفت، ماسک حدود ۲۰۶ هزار عدد، ۵۳ هزار لیتر مواد شوینده و گان ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه کشفیات بوده است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه کشفیات تجهیزات جنگی را حدود ۷۰۰ قبضه سلاح اعلام کرد و گفت: یک‌هزار و ۵۰۰ راس احشام قاچاق اعم از گاو و گوسفند جزء کشفیات نیروی انتظامی استان بوده است.

او با بیان اینکه حدود ۳۸۰ هزار لیتر مواد سوختی اعم از گازوئیل، بنزین و نفت سفید در این مدت کشف شده است، گفت: در حوزه محصولات کشاورزی کود‌های شیمیایی، زغال و سموم حدود ۲۰۰ هزار کیلوگرم کشفیات داشته‌ایم.

آمویی گفت: با این شرایط نوسانات بازار در حوزه لوازم خانگی، حدود ۸۶ هزار قلم و بیش از ۶۲ هزار متر پارچه نیز کشف شده است.

او آمار کشفیات در اقلام خوراکی مورد نیاز مردم نظیر چای، برنج، چای، قند، شکر، گوشت، خشکبار و حبوبات را بیش از ۵۵۰ هزار کیلوگرم اعلام کرد و اظهار داشت: حدود ۱۳۵ هزار حبه قرص نیز کشف شده است.

آمویی از دستگیری یکی از سرشبکه‌ها و اخلالگران حوزه نظام ارزی با تلاش همکاران در حوزه امنیت اقتصادی خبر داد و افزود: مراحل قانونی وی برای اعزام به مراجع قانونی امروز در دستور کار است.

کشف یک و نیم میلیارد ریال احشام قاچاق در جوانرود

فرمانده انتظامی جوانرود از کشف ۶ راس گاو قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

هوشنگ مبارکی افزود: ماموران انتظامی جوانرود حین گشت زنی در محور گردک به شروینه به یک دستگاه کامیون مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

او ادامه داد: در این بازرسی ۶ راس گاو قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می‌رسید کشف شد.

مبارکی از دستگیری ۲ نفر در این رابطه و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد .

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ