کد خبر: ۷۴۵۴۰۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹
کد خبر : ۷۴۵۴۰۱۶

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با تولید و بکارگیری سرمایه‌های اجتماعی می‌توان طرح‌های توانمند سازی را با استفاده از این ظرفیت اجرا کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، زهرا ابراهیمی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان در نشست سه جانبه‌ای که با هدف بررسی زمینه‌های مشترک همکاری، طرح‌های توانمندسازی و اشتغالزایی با حضور مدیران کل کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی این استان برگزار شد بر لزوم توجه به نقش زنان به عنوان محور مدیریت اقتصاد در جامعه تاکید کرد و اظهارداشت: زنان نقش اثربخشی برای به دست آوردن جایگاه‌­های اقتصادی استان را ایفا می‌کنند و خوشبختانه دستگاه‌های اجرایی هم توانسته­‌اند با همکاری یکدیگر قدم­‌های موثری را در این راه بردارند که البته نیازمند حمایت‌­های بیشتر مسوولان دست‌اندرکار هستیم.

او در ادامه خطاب به مدیران کمیته امداد و بهزیستی خواستار برنامه‌ریزی در حوزه‌ی بانوان و خانواده بر اساس سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده شد و تصریح کرد: شاخص‌های مطرح شده در سند معیاری مهم برای برنامه‌ریزی مستمر در این حوزه است و باید از این سند به عنوان برنامه‌ای راهبردی و هدفمند برای اجرای طرح‌های اشتغال خانواده بهره برد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت‌های جزیره‌ای در حوزه‌های مختلف جریان توسعه را با چالش مواجه خواهد کرد از این رو باید برای رسیدن به نقشه راهی منسجم؛ مستمر و عملیاتی برای ارتقای کیفی سطح معیشت زنان در تمامی حوزه‌ها تلاش کرد.

در این نشست علاوه‌بر بحث و گفتگو برای برگزاری برنامه‌های روز خانواده، طرح‌های اشتغالزایی و توانمندسازی بانوان مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت و بر لزوم توسعه همکاری‌ها تاکید شد.

انتهای پیام/گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ