کد خبر: ۷۴۵۴۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
کد خبر : ۷۴۵۴۰۲۵

فرمانده انتظامی لرستان گفت: خبرنگاران مانند نیرو‌های نظامی و امنیتی نقش مهمی در برقراری امنیت و آرامش در جامعه دارند.

خبرنگاران نقش مهمی در برقراری امنیت جامعه دارند

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، سردار حاجی محمد مهدیان نسب در دیدار با خانواده خبرنگار شهید محمود صارمی گفت: رسالت خبرنگاری با اقدامات انتظامی، امنیتی در دفاع از آرمان‌های نظام بسیار مهم و شاید در برخی مواقع برابری میکند.

او اظهار داشت: در طول ۴۰سال اخیر در راستای دفاع از ارزش‌های نظام و دین اسلام شهدای فراوانی جان خود را فدا کردند و برخی همچون شهید صارمی شهید راه فکر، قلم و اندیشه در خارج از مرز‌ها برای اعتلای کلام الله، دین، قرآن با ایثار و از خودگذشتگی جان را فدا و شربت شهادت را نوشیدند.

سردار مهدیان نسب اضافه کرد: بنا به فرموده امام راحل شهدا امام زاده‌هایی هستند که تا قیام آل محمد (ص) برای ما ماندگار هستند و گرامی داشت یاد و نام شهدا کمتر از شهادت نیست.

او بیان کرد: امروز آگاهی بخشی اجتماعی وجود رسانه‌ها و خبرنگاران هم در مطالبات اجتماعی بسیار تاثیر گذار است و هم میتواند مردم و اقدامات نظام را به بهترین نحو برای مردم تشریح و آرامش فکری و روحی را برای مردم به ارمغان آورد.

فرمانده انتظامی لرستان ادامه داد: رسانه‌ها و خبرنگاران با توانمندی، بینش و اگاهی که به مسایل روز دارند همواره آرامش فکری، امنیت روانی را برای مردم به ارمغان میآورد.

سردار مهدیان نسب افزود: در جامعه‌ای که همه اقدامات سیاسی، اجتماعی، فرهنـگی در زیر سایه امنیت شکل میگیرد و به فرموده مقام معظم رهبری امنیت زیر خیمه انتظامی تحقق می‌یابد و بدنه این خیمه سیمان و گج نیست بلکه انسان‌های شریف و مجاهدان فی سبیل الله است.

او گفت: شهدا از جان گذشتند تا نظام مقدس جمهوری ماندگار بماند و بنا به فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی درخت این شجره طیبه که امروز ۴۰سال از آن میگذرد و از برکت خون شهدا است.

فرمانده نیروی انتظامی لرستان اظهارداشت: تاب آوری اجتماعی ما مرهون تلاش خبرنگاران است که مطالبات مردم را برای مسئولان بیان می‌کنند و در راس خبرنگاران شهید صارمی بود که با جسارت و ایثار خود تا آخرین نفس از دین و انسان دفاع کرد.

او بیان کرد: هنگامی که شوک به جامعه وارد می‌شود خبرنگاران با اخبار خوب خود آرامش را برقرار می کنند و در حامعه دینی همه فضایل دینی ازسوی رسانه‌ها به نسل‌های مختلف منتقل می‌شود.

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ