کد خبر: ۷۴۵۴۴۳۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
کد خبر : ۷۴۵۴۴۳۶

احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال گزارشی از عملکرد خود برای هواداران منتشر کرد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ابتدا اعیاد غدیر و قربان را تبریک می‌گویم. روز خبرنگار را هم به عزیزان رسانه تبریک عرض می‌کنم. همچنین پیروزی خوب دیشب که مقابل سپاهان به دست آمد را به هواداران تبریک می‌گویم. امیدوارم با تلاش همه بازیکنان بتوانیم ادامه مسیر را در جام حذفی به خوبی طی کنیم.

او گفت: بر حسب صحبت‌هایی که همیشه داشتیم، اخبار باشگاه را مستقیما با هواداران در میان می‌گذاریم و همه فعالیت‌ها را به هواداران عزیز می‌گوییم. امروز خدمت شما هستم تا مطالبی را بیان کنم.

سعادتمند بیان کرد: بحث اول اینکه، با تلاش خوب معاونت فرهنگی و ارتباطات خود و بچه‌های روابط عمومی باشگاه استقلال سایت باشگاه را که از نواقص ما بود و در سه چهار ماه گذشته و حتی قبل‌تر در دسترس نبود، با طراحی نو از امشب در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت و اتفاقات خوبی را به مرور زمان در آنجا رقم می‌خورد. این یکی از مواردی بود که بابتش عزیزان به ما انتقاد می‌کردند و امیدوارم که از امشب این مشکل هم حل شود و بتوانیم از طریق سایت هم با هواداران در ارتباط باشیم.

او تصریح کرد: موضوع بعدی که برای هواداران و خود باشگاه مهم است، بحث حفظ شاکله تیم است. همه هم و غم ما این است که شاکله تیم را حفظ کنیم. برای تمدید قرارداد‌ها هم لازم است بگویم با ۲ نفر از بهترین‌های استقلال از یک ماه و نیم پیش صحبت کرده‌ایم و مذاکرات ادامه دارد. از امروز هم مذاکرات جدی و رسمی ادامه پیدا می‌کند برای اینکه ما می‌خواهیم تیم خود را حفظ کنیم و اجازه نمی‌دهیم که مثل سنوات گذشته تعداد زیادی از بازیکنان جدا شوند. امسال این اجازه را نمی‌دهیم. ما اقداماتی هم جهت تقویت تیم برای سال بعد کرده‌ایم.

گزارش ماهانه مدیرعامل استقلال به هواداران

سعادتمند بیان کرد: این اخباری که الان منتشر می‌شود که فلان بازیکن با فلان تیم قرارداد بسته، به نظر من شایسته نیست، چون بازیکنانی که به تیم‌های خود اعتقاد و قرارداد دارند، باید تا لحظه آخر برای تیم خودشان با تمام وجود تلاش کنند.

مدیرعامل استقلال بیان کرد: ما اگر بازیکنی را بخواهیم و آن بازیکن با جایی قرارداد داشته باشد، قطعا با مدیران آن باشگاه مذاکره می‌کنیم و بعد از لیگ با آن بازیکن صحبت می‌کنیم.

او گفت: دیاباته با باشگاه استقلال قرارداد ۲ ساله دارد و هم ما و هم او به قرارداد خود پایبند هستیم. او بازیکن ما است و جای نگرانی نیست. فقط ما باید در خصوص تامین اعتبار و پرداخت به موقع حقوق او اقدام درست و استانداردی را داشته باشیم.

سعادتمند گفت: دیاباته به لحاظ فنی و اخلاقی بازیکن بسیار خوبی است. میلیچ هم بازیکن بسیار حرفه‌ای است و رزومه بسیار خوبی دارد. قرارداد او هم ۲ ساله است و ما مذاکرات خود را با این ۲ عزیز بعد از پایان لیگ ادامه می‌دهیم.

او گفت: خوشبختانه ما جلسات متعددی را با طهماسبی مدیرکل امور بین الملل وزارت ورزش داشته‌ایم. طرحی را جهت فرستادن مربیان ارزشمند استقلال به کشور‌هایی مثل برزیل، آلمان و کروواسی داریم. این می‌تواند یک اقدام خوب در بخش آموزش باشد.

سعادتمند گفت: همانطور که باید در رده‌های پایه سرمایه‌گذاری کنیم تا این تیم‌ها پشتوانه تیم بزرگسالان باشند، باید مربیان خود را هم مجهز به علم روز دنیا کنیم. به زودی این طرح آماده می‌شود و تلاش می‌کنیم حامی مالی هم در این خصوص جذب کنیم تا هزینه‌ها کمتر شود.

او بیان کرد: امیدوارم بتوانیم بچه‌های خوب استقلال که نسل به نسل به آن‌ها پیشکسوت می‌گویند، بتوانیم ابتدا در تیم‌های پایه و در ادامه در تیم بزرگسالان از آن‌ها استفاده کنیم. این طرحی است که به نظرم به یادگار خواهد ماند و بار فنی آن می‌تواند به باشگاه استقلال خیلی کمک کند.

سعادتمند تصریح کرد: برای ایجاد انگیزه برای تیم فوتبال بزرگسالان استقلال که ویترین باشگاه هم محسوب می‌شود، تلاش کردیم پاداش‌هایی را جهت موفقیت‌های آن‌ها در نظر بگیریم. با کمک اعضای هیئت مدیره و همه کسانی که عاشق باشگاه استقلال هستند، توانستیم پاداش‌ها را به موقع پرداخت کنیم. قطعا برای پیروزی روز گذشته مقابل سپاهان که برد ارزشمندی برای تیم و هواداران بود هم پاداشی را در نظر گرفته‌ایم.

گزارش ماهانه مدیرعامل استقلال به هواداران

او ادامه داد: موضوع بعدی بحث سند مرغوبکار است که برخی‌ها به ما انتقاد کردند که این خبر خیلی هم خبر خوبی نبود. ولی من معتقدم که این خبر، بسیار خبر خوبی بود. ما شب گذشته در ورزشگاه آزادی بازی کردیم، ولی هیچگاه سند این ورزشگاه به نام ما نشده است. اگر در گذشته استقلال در مرغوبکار بازی می‌کرده، هیچگاه سند آنجا به نام استقلال نبوده است.

سعادتمند گفت: باشگاه استقلال سندی را به عنوان یک ملک در اختیار نداشته است. خوشحالم که مرغوبکار را به دارایی‌های خود اضافه کرده‌ایم. در مرغوبکار و کمپ مرحوم حجازی اتفاقات خوبی رخ داده است. این را باید به فال نیک بگیریم. ما تا کی باید زمین و سالن اجاره کنیم؟ اگر سندی به نام ما می‌شود، ما می‌توانیم با تسهیلات بانکی و استفاده از قوانین، با مشارکت سرمایه‌گذاران اتفاقات خوبی را آنجا رقم بزنیم. ما اگر تاکنون کاری نکرده‌آیم دلیلش این بوده که سندی نداشته‌ایم، ولی اگنون می‌توانیم در آنجا اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

فقط و فقط نباید به این فکر کنیم که امروز بازی را ببریم که البته این مهم است، ولی باید به داشته‌های خود هم چیزی اضافه کنیم و من این کار را می‌کنم. تا جایی که بشود ما به دارایی‌های استقلال اضافه می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا به سمت توسعه پیش برویم.

او درباره افزایش سرمایه و توسعه زیرساختی باشگاه گفت: شک نکنید که اقدامات مهم دیگری را هم انجام می‌دهیم. ما مذاکراتی را با استانداران قزوین، همدان و مازندران انجام داده‌ایم و به دنبال گرفتن زمین‌های مناسب برای ساخت کمپ‌های مناسب هستیم. مذاکرات و مکاتباتی داشته‌ایم و به دنبال اضافه کردن به دارایی‌های خود در سراسر کشور هستیم و این کار را خواهیم کرد. از طریق قوانین و مقررات می‌توانیم در مازندران در سطح دریا کمپ داشته باشیم. می‌توانیم در همدان و در ارتفاع یک کمپ داشته باشیم. در خصوص آبیک قزوین هم مذاکرات خوبی داشته‌ایم. به دنبال این هستیم که باشگاه استقلال به همان روز‌های دیرین و با خاطره خودش برگردد و هرروز به دارایی‌هایش اضافه شود.

سعادتمند افزود: درباره مباحث اقتصادی، ما مذاکرات خوبی با یک شرکت بزرگ و قدیمی داشتیم که همه ما با آن خاطرات خوبی داریم. جا دارد از مدیران این شرکت تشکر کنم که با تمام توان خود برای حمایت از استقلال جلو آمده‌اند و امیدوارم در چند روز آینده اتفاقات خوبی به لحاظ اقتصادی برای استقلال در این حوزه رخ دهد که ما اعتبارات مورد نیاز را از آنجا تامین کنیم.

گزارش ماهانه مدیرعامل استقلال به هواداران

او ادامه داد: باشگاه‌ها در چند بخش می‌توانند درآمد داشته باشند که در خیلی از آن‌ها ما نمی‌توانیم درآمدی داشته باشیم. با دستور مجلس شورای اسلامی، چندین سال است که هیچ بودجه‌ای از دولت به ما پرداخت نمی‌شود. در بخش حق پخش ریالی درآمد نداشته‌ایم و در بخش تبلیغات محیطی و بلیت فروشی هم این قضیه وجود دارد. تنها بخشی که ما می‌توانیم در آن درآمد داشته باشیم، بحث اسپانسر است. با توجه به مباحث کرونا و تحریم‌های ناجوانمردانه این موضوع هم کار سختی است، ولی فکر می‌کنم با این قرارداد‌ها باشگاه استقلال به درآمد‌های پایدار برسد و به آن بنگاه اقتصادی مدنظر نزدیک شود. ان‌شاءالله خبر اولی که من درباره سایت دادم این است که از امشب بالا می‌آید و در دسترس خواهد بود، قطعا هفته آینده اپلیکیشن ما هم بالا می‌آید. دو اتفاق خوب هم فردا صورت می‌گیرد که می‌تواند به باشگاه استقلال کمک کند تا ما در قالب یک تیم خلاصه نشویم.

سعادتمند خاطرنشان کرد: دو رشته المپیکی را به رشته‌های خود اضافه می‌کنیم. یک گلایه هم از عزیزان در فوتسال بکنم. ما تلاش کردیم با وجود تنگنا‌های مختلف، با یک حامی مالی جدید وارد لیگ برتر فوتسال شویم، ولی در دو سه ماه گذشته به تعداد مختلف موانعی را برای ما طراحی کردند و ما این موانع را هم پشت سر گذاشتیم، ولی عزیزان دوست ندارند که باشگاه‌های بزرگ مثل استقلال با قدرت به این رقابت‌ها ورود پیدا کنند. من این را به عنوان یک گلایه مطرح می‌کنم. فوتسال کشور نیاز دارد که باشگاهی مثل استقلال در آن باشد تا به فوتسال کشور کمک کند. این تقاضای ما بود و کتبا آن را نوشتیم، ولی هر دفعه که کاری کردیم، به موانعی برخورد کردیم. ما اعلام آمادگی کردیم که در این رشته هم حضور داشته باشیم. از این به بعد عزیزان باید به دنبال ما بیایند و از ما بخواهند در فوتسال شرکت کنیم.

او ادامه داد: چون ما دیروز برد خوبی داشتیم، نمی‌خواهم کام شما را تلخ کنم و مباحث ارزی، ریالی و بدهی‌هایی که بر سر باشگاه ریخته را بیان کنم، ولی به موقع در این باره هم صحبت می‌کنم که چرا باید باشگاه استقلال چنین مشکلاتی داشته باشد؟ چرا باشگاه استقلال باید انقدر مقروض باشد و چرا این مشکلات تاکنون برطرف نشده است؟

امیدوارم در جام حذفی، کسب سهمیه و به ویژه در آسیا، باشگاه استقلال آقایی خود را ادامه دهد و دل هواداران را شاد کند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ