کد خبر: ۷۴۵۴۸۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳
کد خبر : ۷۴۵۴۸۴۰

نتایج نهایی مسابقات قرآن اوقاف آذربایجان‌شرقی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،حسین عزیزعلی  رئیس اداره امور قرآنی اوقاف آذربایجان‌شرقی از اعلام نتایج رقابت‌های مرحله استانی چهل‌وسومین دوره مسابقات قرآن خبر داد و گفت: نفرات اول تا سوم هر رشته به مسابقات کشوری راه یافتند.

او  از اعلام نتایج رقابت‌های چهل‌وسومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی خبر داد و افزود: نفرات اول تا سوم هر رشته به مسابقات کشوری راه یافتند.

او  با اعلام نتایج در بخش آقایان گفت: اکبر قنبرزاد، محمداصولی و محمدشریفی به ترتیب نفر اول تا سوم این دوره از مسابقات در رشته اذان، انتخاب شده‌اند.

 رئیس اداره امور قرآنی اوقاف آذربایجان‌شرقی با اعلام نفرات برگزیده در رشته حفظ قرآن کریم، افزود: سیدحسن حسینلر، امیر قربانی و حسام یارمحمدپور، نفرات انتخابی رشته حفظ ۵ جزء هستند و همچنین علی روحانی‌نژاد و جاوید عبادی، نفرات راه یافته در رشته حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم به مسابقات کشوری هستند.

عزیزعلی ادامه داد: در رشته حفظ ۲۰ جزء محمدمهدی ظهوری و رضا محمدپور به عنوان نفرات برگزیده این دوره از مسابقات انتخاب شدند.

او  نفرات برگزیده رشته حفظ کل قرآن کریم را بدین‌گونه اعلام کرد: میلاد عاشقی، محمدمحمودی و رسول آزمایش هستند و جواز حضور در مرحله کشوری را کسب کردند.

او نفرات اول تا سوم رشته قرائت ترتیل در بخش آقایان را غلامرضا قوچی، رسول نظری، امین منافیان اعلام کرد که به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کرده‌اند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف آذربایجان‌شرقی همچنین نفرات اول تا سوم رشته قرائت تحقیق در بخش آقایان را محمدحسین نقی‌زاده، هادی بنازاده باغی و وحیدحسن زاده اعلام کرد.

عزیزعلی با اعلام نتایج نهایی چهل سومین دوره مسابقات قرآن آذربایجان شرقی در بخش بانوان، اظهار کرد: ام البنین طالبی، طیبه شریعت، نسرین ملایی، نفرات اول تا سوم راه یافته به مسابقات کشوری در رشته قرائت ترتیل و مهری سلیمی و الهام سیفی منتخب رشته قرائت تحقیق هستند.

او  افزود: در رشته حفظ ۵ جزء قرآن کریم فرشته قنادی، زهرا پناه‌زاده، رویا فیض الهی، به رتبه‌های اول تا سوم دست‌یافته‌اند. همچنین در رشته حفظ ۱۰ جزء سعیده نصیری‌فرد، نیر برقی، مریم زاهدی، نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات اعلام شده‌اند.

او  گفت: در رشته حفظ ۲۰ جزء، منیره خدابنده، مینا احمدی، زهرا رحمتی، نفراتی هستند که با کسب حدنصاب امتیاز به مسابقات کشوری راه یافتند. همچنین نفرات برتر رشته حفظ کل بخش بانوان به ترتیب الهام پورباقر، راحله گلزاده، و فاطمه حقیقت‌زاده هستند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ