کد خبر: ۷۴۵۴۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲
کد خبر : ۷۴۵۴۹۲۸

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی گفت: به همت خیرین، سه کارگاه بزرگ تولیدی با رویکرد صادرات در مهمانشهر این شهرستان افتتاح شده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمدتقی هاشمی مدیرکل اموراتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی در مراسم افتتاح طرح‌های اشتغال زایی و بهداشتی در مهمانشهر تربت جام گفت: مهاجرین و ساکنین در این مکان جز اقشار آسیب پذیر و نیازمند کمک‌های مومنانه هستند و با توجه به شیوع ویروس کرونا باید توجه ویژه‌ای به رفع نیازهای  آنان شود.

او  افزود: با همراهی خیریه سیدالشهدا (ع) و کمک خیرین و گرو‌های جهادی ایرانی و افغانستانی ۳۱۴ سرویس بهداشتی و حمام با اعتبار ۸۵۰ میلیون تومان در داخل ساختمان‌های ساکنان مهمانشهر راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی با قدردانی از کمک‌های موسسه خیریه سیدالشهدا (ع) که متعلق به برادران افغانستانی است، ادامه داد: انسجام، وحدت، همبستگی، جوان گرایی و رعایت شئونات در کمک رسانی توسط این خیریه به مهاجرین جای قدردانی دارد و این کمک‌ها در داخل و همچنین به کشور افغانستان ارسال می‌شود.
بیشتربخوانید
اهدای ۱۰ هزار ماسک به افغانستان

هاشمی با اشاره به مشکلات درمانی ساکنان مهمانشهر بیان کرد: با پرداخت ۲میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان جمعیتی بالغ بر۲هزار و ۵۰۰نفر از مهمانان خارجی، تحت پوشش خدمات بیمه قرار گرفتند.

او تصریح کرد: با توجه به اینکه مهمانشهر تربت جام در سطح بین المللی صاحب نام است، اما  وضعیت خوبی ندارد.

مدیرکل اموراتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی تاکید کرد: عملیات بازسازی منازل ساکنان مهمانشهر توسط گرو‌های جهادی از ۲۸ متر در حال حاضر به ۶۵متر افزایش می‌یابد.

انتهای پیام//ز. ج
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ