کد خبر: ۷۴۵۴۹۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
کد خبر : ۷۴۵۴۹۶۶

معاون فرماندار اهر بر ضرورت حفاظت از منابع آبی موجود شهرستان اهر تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز، با حضور معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی و معاون فرماندار شهرستان اهر، ابراهیم محمدی آیدین‌لو به عنوان مدیر جدید منابع آب اهر معرفی شد.

علی حسن‌زاده  معاون فرماندار اهر عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه با اشاره به این‌که مدیریت منابع آبی نیازمند تصمیمات دقیق و تخصصی است، اظهار داشت: مهم‌ترین بخش مدیریت منابع آبی در هر شهرستان یا منطقه‌ای؛ جلوگیری از هدر رفت آن است که متأسفانه تابه‌حال توجه کمتری به این موضوع شده است.

او  افزود: از زمانی که سد ستارخان در شهرستان اهر احداث شده از آن زمان مشکلات کمتری در تأمین آب شرب و کشاورزی این شهرستان داشته‌ایم و از هر جهت وجود این سد باعث توسعه همه‌جانبه و بخش کشاورزی شده است.

او  بر لزوم حفاظت از منابع آبی موجود شهرستان اهر تاکید کرد و گفت: در سال‌های قبل برخی چالش‌هایی را در پایاب سدستارخان اهر شاهد بودیم که با مدیریت مدیر منابع آب اهر از این چالش‌ها عبور کردیم.

معاون فرماندار اهر تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنم تا از تجارب مدیر سابق منابع آب شهرستان اهر در شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی به لحاظ تجربه و سابقه مدیریتی وی استفاده شود.

 حسن‌زاده با تاکید بر این‌که مدیر بومی جدید منابع آب اهر به لحاظ شناختی که از شرایط شهرستان اهر دارد، بهتر می‌تواند چالش‌های پیش‌رو را مدیریت کند، خاطرنشان کرد: مدیر یک مجموعه یا اداره به تنهایی از عهده امورات برنمی‌آید،بلکه باید به عنوان رهبر با تمامی کارکنان اداره شرایط و امورات را مدیریت کند.

او  یادآور شد: مدیریت ارشد شهرستان اهر از عملکرد مدیر سابق منابع آب این شهرستان رضایت دارد.

انجام برنامه‌ها و اقدامات امور منابع آب با هماهنگی مردم

ابراهیم محمدی آیدین‌لو مدیر جدید منابع آب شهرستان اهر نیز در این جلسه اظهار داشت: رویکرد مدیریتی بنده این است که اقدامات و برنامه‌ها را با هماهنگی مردم انجام می‌دهم، چراکه دیدگاه مردم برایم مهم است.

او افزود: در مدیریت منابع آبی باید با مردم و بهره‌برداران هماهنگی کرده و با مسئولان شهرستانی تعامل صورت گیرد، در صورتی که تعامل و همکاری امور منابع آب با مردم و مسئولان وجود نداشته باشد توفیقاتی حاصل نمی‌شود.

او ادامه داد: برای پیشبرد اهداف و سیاست‌های شرکت آب منطقه‌ای و دولت، تعامل باید داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ