کد خبر: ۷۴۵۵۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
کد خبر : ۷۴۵۵۴۲۹

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس دستورالعمل‌های جدید اختصاص اعتبارات پژوهشی باید با اولویت طرح‌های نیمه تمام باشد.

لیلا محمدیان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداریبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، لیلا محمدیان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری چهارمحال و بختیاری در نشست کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری با انتقاد از عملکرد برخی دستگاه‌های اجرایی این استان در جذب اعتبارات پژوهشی اظهار داشت: تهیه طرح‌ها با تکیه بر نظرات کارشناسی و با سرعت بیشتری به دبیرخانه ارسال شود.

او افزود: اگر چه یک درصد اعتبارات دستگاه‌های دولتی به حوزه پژوهش اختصاص داده شده است و به نظر اعتبار اندکی است، اما باید از همین فرصت ایجاد شده به بهترین نحو بهره‌گیری شود.


بیشتر بخوانید


محمدیان با بیان اینکه مسئولیت پذیری و تعهد برخی دستگاه‌های اجرایی استان نسبت به جذب اعتبارات پژوهشی ناکافی است، اضافه کرد: باید تعهد خود را نسبت به استان و آینده آن بیش از پیش نشان داد و به مسائل به شکل کوتاه‌مدت نگاه نشود.

او با تأکید بر اینکه طرح‌های پژوهشی به صورت ریشه‌ای و در جهت اهداف بلندمدت استان تهیه شود ادامه داد: اینکه دستگاهی نتواند اعتبار پژوهشی خود را جذب کند و در سال بعد همان طرح قبلی را ارائه دهد رویه نادرستی است که نباید به یک رسم تبدیل شود.

محمدیان گفت: بر اساس دستورالعمل‌های جدید اختصاص اعتبارات پژوهشی باید با اولویت طرح‌های نیمه تمام باشد و دستگاه‌های اجرایی این مهم را مدنظر خود قرار دهند.

او افزود: دو طرح برندسازی بادام سامان و توسعه فعالیت‌های اقتصادی در کارون ۴ از طرح‌های مهم استان است که امسال نیز در اولویت اختصاص اعتبارات پژوهشی قرار دارد.

انتهای پیام/ف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ