کد خبر: ۷۴۵۵۴۹۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
کد خبر : ۷۴۵۵۴۹۶

مسئول دفتر نماینده، ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت : این سازمان در نظر دارد در راستای نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری به عنوان «سال جهش تولید» همایش ملی فرهنگ جهادی و جهش تولید برگزار کند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حجت الاسلام سید‌اسماعیل حسینی‌مقدم مسئول دفتر نماینده، ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت : ستاد اجرای بیانیه گام دوم انقلاب یک کارگروه کشاورزی دارد و این ستاد تحت عنایت و مسئولیت آیت‌الله علما نماینده، ولی فقیه در استان است که هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه جانشین این ستاد است.

او گفت : از مصوبات این کارگروه کشاورزی این بود که به مناسبت سال جهش تولید و در راستای تحقق تدابیر مقام معظم رهبری پیرامون گام دوم همایش ملی فرهنگ جهادی و جهش تولید در بخش کشاورزی برگزار کند.

مسئول دفتر نماینده، ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: ستادی به همین این منظور تشکیل شد و فعالیت‌هایی خود را با داشتن کمیته‌های مختلفی شروع کرد، یکی از کار‌های آن فراخوان مقاله در سطح کشور بود که از سوی حجت‌الا‌سلام تقوی نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاوری نیز مورد حمایت قرار گرفت.

او ادامه داد: قرار شده همایش در نیمه اول مهرماه برگزار شود و از این رو نشست‌های تخصصی در موضوعات مختلفی در راستای آن پیش‌بینی شده و امروز اولین نشست تخصصی همایش با عنوان مدیریت و فرهنگ جهادی برگزار می‌شود.

دبیر همایش فرهنگ جهادی و جهش تولید افزود: فرهنگ جهادی در همه عرصه‌ها مورد نیاز کشور و جامعه اسلامی ما است اساس تفکر انقلابی حضرت امام که منجر به استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی شد مبتنی بر فرهنگ جهادی است.

او گفت: مدیران ما باید با فرهنگ جهادی به دنبال ارائه خدمات و رفع مشکلات مردم باشند بنابراین فرهنگ جهادی یک گفتمان بسیار مهم از مبانی ساختاری نظام مقدس جمهوری اسلامی به حساب می‌آید که باید به آن توجه خاصی شود، چرا که راه تحقق جهش تولید همین فرهنگ جهادی و مدیریت جهادی است .

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ