کد خبر: ۷۴۵۵۶۲۴
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
کد خبر : ۷۴۵۵۶۲۴
دبیر فدراسیون کشتی:

دبیر فدراسیون کشتی گفت: منتظر هستیم تا یک ماه آینده اگر مجوز برگزاری مسابقات جهانی صادر شود قطعاً برای حضور در این مسابقات برنامه ریزی های لازم انجام خواهد شد.

تا ماه آینده تکلیف مسابقات کشتی مشخص می‌شود

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، سید جلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت: اتحادیه جهانی تا یک ماه آینده اطلاع رسانی‌های لازم در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات کشتی بزرگسالان را انجام خواهد داد.

دبیر فدراسیون کشتی افزود: مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان اردبیل به نحو احسن برگزار شد و و عبدالرضا اقبال با کسب اکثریت آرا توانست ریاست کشتی استان را به عهده بگیرد و امیدواریم تلاش‌های ریاست جدید هیئت در طول چهار سال باعث رشد و شکوفایی هرچه بیشتر کشتی استان شود.

او در خصوص حمایت‌های فدراسیون کشتی از هیئت کشتی اردبیل افزود: فدراسیون در بحث آموزش مربیان و داوران کلاس‌های مختلفی را برگزار خواهد کرد و با ریاست جدید هیئت کشتی استان همکاری‌های لازم را خواهیم داشت و شرایط میزبانی مسابقات کشتی بین المللی در اردبیل را فراهم خواهیم کرد.

دبیر فدراسیون کشتی در رابطه آماده سازی ورزشکاران برای حضور در مسابقات گفت: در حال حاضر بخاطر شیوع بیماری کرونا هیچ تمرینی برگزار نمی‌شود و اتحادیه جهانی تا یک ماه آینده اطلاع رسانی‌های لازم را در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات کشتی بزرگسالان در سال جاری انجام خواهد داد.

عسگری ادامه داد: تا دهم آبانماه اکثر مسابقات قاره‌ای و اروپایی تمامی مسابقاتی که اتحادیه برنامه ریزی کرده بود لغو شده و منتظر هستیم تا یک ماه آینده اگر مجوز برگزاری مسابقات جهانی را صادر کنند قطعاً برای حضور در این مسابقات برنامه ریزی های لازم توسط فدراسیون کشتی ایران انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ