کد خبر: ۷۴۵۵۹۷۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
کد خبر : ۷۴۵۵۹۷۳

مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی مشهد گفت: از ابتدای امسال از هزار و ۳۱۶ ساخت و ساز غیرمجاز در روستا‌های این بخش جلوگیری شده است.

جلوگیری از ساخت و ساز‌های غیرمجاز در روستا‌های مشهدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، عباسعلی بادیانی مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی مشهد در جمع خبرنگاران : به عاملان این تعداد ساخت و ساز غیرمجاز اخطار داده شد و برای ۵۵۵ ساختمان برچسب توقف عملیات نصب شد و ۸۰ ملک نیز پلمب گردید.

او با بیان اینکه روستا‌ها محل تولید و تولد هستند و در صورت عدم مراقبت و نظارت در ساخت و ساز و روند امور جاری در روستا، صدمات فراوان می‌بینند افزود: هم اکنون نظارت بر ساخت و ساز ۶۸ روستا در بخش مرکزی مشهد بر عهده این شرکت است.

مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی مشهد ادامه داد: صیانت از بافت روستا و حفظ روند تولید و اشتغال روستایی در جلوگیری از مهاجرت به شهر‌ها نقش موثر دارد.

بادیانی بیان کرد: از زمستان پارسال تاکنون هزار متر خاکبرداری و آیلندگذاری در جاده‌های روستایی بخش مرکزی مشهد انجام شده و آسفالت ۱۳۱ هزار و ۳۰۰ مترمربع معابر این روستا‌ها با همکاری بنیاد مسکن در دستور کار است که در صورت تامین قیر و انجام این میزان آسفالت شاهد انقلاب در آسفالت معابر روستایی خواهیم بود.

او تصریح کرد: پارسال در مجموع ۵۲ هزار متر مربع آسفالت در معابر روستا‌های بخش مرکزی مشهد انجام شد.

مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی مشهد گفت: بخش مرکزی این شهرستان با ۶ دهستان و ۵۰۰ هزار نفر جمعیت بزرگترین بخش روستایی کشور است که شامل دهستان‌های تبادکان، کارده، کنه‌بیست، توس، میان ولایت و درزآب می‌باشد.

در حاشیه این نشست دو تفاهم‌نامه همکاری به صورت جداگانه میان شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد با خانه مطبوعات خراسان رضوی و بهزیستی مشهد به امضا رسید.

 
انتهای پیام//م.ب
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ