کد خبر: ۷۴۵۶۹۰۶
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
کد خبر : ۷۴۵۶۹۰۶
سردار گودرزی مطرح کرد؛

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: پیشبرد اهداف سازمانی باید تداوم و ارتقاء داشته باشد تا موفقیت در مجموعه حاصل شود.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی ناجا در بازدید از مرکز تجهیزات و تعمیرات شناوری شمال کشور در مازندران، با تأکید بر نگهداری و نگهداشت تجهیزات شناوری مرزبانی، اظهار کرد: با توجه به رشد صنایع تعمیرات و نگهداری، کنترل و مدیریت آسان بر اموال سازمانی و شناوری یک نیاز مهم و ضروری است.

وی افزود: نگهداری و تعمیرات صحیح می‌تواند در صرفه جویی هزینه های سازمانی موثر باشد و این مهم باید در کارکنان به عنوان یک مولفه علمی و نگهداری، نهادینه شود.

فرمانده مرزبانی ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه استان مازندران، مرکز آموزش علوم دریایی و معین برای استان‌های جنوبی  کشور است، تاکید کرد: مرزبانان بایستی در شنا کردن مهارت کافی داشته باشند تا هنگام حضور در مرزهای آبی جنوب کشور به جهت عملیاتی بودن این استان ها، شاهد عدم توانایی در شنا کردن در مأموریت های آبی نباشیم.

سردار گودرزی در این بازدید از روند پیشبرد اهداف سازمانی اظهار رضایت‌ کرد و ادامه داد: این روند رو به رشد باید مستمر، تداوم و ارتقاء داشته باشد تا موفقیت حاصل شود.

وی با تاکید بر داشتن عشق، شجاعت و خدمت صادقانه در مرزبانی گفت: قوانین و مقررات ضامن صیانت کارکنان بوده و باعث ارتقاء آمادگی عملیاتی و کاهش آسیب پذیری در ماموریت های مرزبانان خواهد شد.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه حراست از مرزهای آبی را مهم دانست و خاطرنشان‌ کرد: مرزبانی حافظ امنیت مرزهای کشور است و مرزبانان باید از حدود و ثغور مرزهای جمهوری اسلامی ایران دفاع و پاسداری کنند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ