کد خبر: ۷۴۵۸۱۹۷
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
کد خبر : ۷۴۵۸۱۹۷
گروه : سیاسی » مجلس
فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف:

فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف ضمن محکومیت توافق امارات و اسرائیل، این توافق را یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر موفقیت‌های مقاومت دانست.

به گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن صلح بین امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی، این توافق را یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر موفقیت‌های محور مقاومت دانست و از آزادی خواهان مجالس جهان برای دفاع از حقوق فلسطینیان دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف مجلس شورای اسلامی با اعتقاد راسخ به حقانیت و حقوق مشروع ملت مظلوم فلسطین و با اشاره به مبارزات بیش از هفت دهه فرزندان مقاوم و رشید فلسطین در راه آزادی سرزمین اشغالی قدس و فلسطین از سلطه رژیم جلاد، تروریست و کودک کش صهیونیستی، اقدام حاکمان امارات در خیانت به آرمان فلسطین و اعلام آمادگی برای عادی سازی روابط با اشغالگران قبله اول مسلمین و محل معراج پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله را قویا محکوم می‌نماید.

آنچه امروز امارات با مدیریت و حمایت رئیس جمهور تروریست آمریکا تحت عنوان عادی سازی روابط انجام می‌دهد در واقع یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر حجم موفقیت‌های محور مقاومت در منطقه و شکست‌های پی در پی ائتلاف نامیمون عبری-غربی و برخی اعراب در یمن، سوریه، عراق، لبنان و ... و همچنین ناکام ماندن ترامپ در تحمیل معامله قرن بر ملت فلسطین می‌باشد.

فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از آزادیخواهان مجالس جهان برای پیوستن به دفاع از حقوق فلسطینان و آزادی قدس همچنان با عزمی راسخ از محور مقاومت و مبارزات ملت فلسطین حمایت همه جانبه خواهد داشت.

زنده باد فلسطین
آزاد باد قدس شریف و همه سرزمین‌های اشغالی فلسطین


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ