کد خبر: ۷۴۵۸۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
کد خبر : ۷۴۵۸۸۵۷

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: تغییر و جابجایی فرمانداران استان با هدف انتقال تجربیات و نشاط و پویایی بیشتر در اداره امور شهرستان‌ها و تقویت روند توسعه استان انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،علیار راستگو  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی  با بیان اینکه سیاست وزارت کشور، انتخات فرمانداران از میان همکاران زبده و متخصص این وزارتخانه است  افزود: جابجایی تعدادی از فرمانداران استان در هفته‌های اخیر بر اساس ارزیابی‌های مشخص و با هدف خدمت‌رسانی بهتر به مردم انجام می‌شود.

او با بیان اینکه برخی از فرمانداران استان بازنشسته شده اند و دوره چهار ساله برخی نیز به اتمام رسیده است اظهار داشت: از فرمانداران موفق شهرستان‌ها در دیگر شهر‌ها بویژه شهر‌های بزرگ استفاده شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: به دلیل آشنایی و تسلط همکاران وزارت کشور بر قوانین و مقررات و نحوه اداره امور اجرایی، این سیاست موجب تسهیل و تسریع در روند خدمت‌رسانی به مردم و اداره امور شهرستان‌ها می‌شود.

راستگو ادامه داد: جابجایی فرمانداران، موجب انتقال تجربه‌های موفق و هم‌افزایی بیشتر در راستای استفاده بهتر از ظرفیت‌های منطقه‌ای و محلی شده است که در شرایط خاص فعلی می‌تواند در تقویت روند توسعه استان موثر باشد.

او با بیان اینکه تغییرات مدیریتی لازمه انگیزش کارکنان و پیشرفت دستگاه‌های اجرایی است یادآوری کرد: با توجه به شرایط خاص کشور از هر فرصت و امکانی برای خدمت به مردم و کاستن از مشکلات آن‌ها استفاده خواهد شد.

در روز‌های گذشته فرمانداران اهر و کلیبر و پیش از آن نیز فرمانداران مراغه، ملکان، ورزقان، چاراویماق، سراب، آذرشهر و بستان آباد از سوی استانداری آذربایجان شرقی جابجا شده اند که با انتقاداتی در فضای مجازی روبرو شده است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ