کد خبر: ۷۵۰۳۱۱۷
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
کد خبر : ۷۵۰۳۱۱۷

مشکلات تامین اعتبار ساخت ورزشگاه ۶ هزار نفری کرمانشاه را حل می‌کنیم

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، خواستار اتمام عملیات ساخت ورزشگاه ۶ هزار نفری کرمانشاه واقع در دهکده المپیک شد و گفت: اتمام این پروژه در اولویت برنامه‌های دولت برای امسال است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه صبح پنجشنبه در جریان بازدید از روند ساخت  ورزشگاه ۶ هزار نفری کرمانشاه گفت: تلاش ما تامین اعتبارات ساخت ورزشگاه ۶ هزار نفری کرمانشاه است و تاکید داریم که در نهایت اسفند امسال به بهره برداری برسد.

او با اشاره به نیاز ۵۰ میلیارد تومانی پروژه برای اتمام گفت: مشکلات تامین اعتبار این پروژه را حل می‌کنیم و انتظار داریم به روند کار تسریع دهید.

نوبخت تاکید کرد : ورزشگاه ۶ هزار نفری کرمانشاه برای سال آینده باید در اختیار جوانان کرمانشاهی قرار گیرد.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه نیز گفت: براساس توافق قبلی باید این پروژه بهمن امسال به اتمام برسد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمانشاه نیز گفت: برای این پروژه ۳۵ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که اگر با این میزان به اتمام نرسد ۱۵ میلیارد تومان دیگر نیز اختصاص می‌دهیم.

حبیب الله وفایی، با بیان اینکه این پروژه مجموعه چند منظوره ورزشی است، پیشرفت فیزیکی آن را حدود ۷۰ درصد اعلام کرد.
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، در ادامه سفرهای استانی خود چهارشنبه شب وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد.

 هوشنگ بازوند استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی با حضور در فرودگاه از معاون رئیس جمهوری استقبال کردند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه بعد از بازدید از ورزشگاه ۶ هزار نفری به شهر هرسین می‌رود و ۲ هزار و ۴۱ واحد مسکونی بازسازی شده از سیل را در این شهرستان افتتاح می‌کند.

حضور در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه در سرسرای شهدای دولت استانداری از دیگر برنامه‌های  نوبخت در این سفر است.

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در ادامه این سفر بعدازظهر پنجشنبه به غرب کرمانشاه سفر می‌کند و بعد از بازدید از پایانه مرزی پرویزخان قصرشیرین، مجموعه فرهنگی و یادمان شهدای گیلانغرب را افتتاح و همچنین در مراسم کلنگ‌زنی مسکن خانوار‌های نیازمند و فاقد سرپناه روستای گورسفید شرکت می‌کند.

انتهای پیام/ز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر