کد خبر: ۷۵۱۱۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
کد خبر : ۷۵۱۱۷۸۳

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با پایان مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در منطقه غرب این قاره، "ترین"‌های بخش انفرادی و تیمی را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقات مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ در منطقه غرب قاره کهن، چهارشنبه شب با صعود پرسپولیس و النصر عربستان به نیمه نهایی  به پایان رسید و سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با به روز رسانی آمار‌های این رقابت‌ها "ترین"‌های بخش انفرادی و تیمی را در حوزه‌های مختلف معرفی کرد.

بخش انفرادی

برترین گلزن

در این بخش عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس با ۴ گل در رتبه سوم قرار دارد. عبدالرزاق حمدالله از النصر عربستان با ۶ گل برترین گلزن بازی‌ها است و بغداد بونجاح با ۴ گل زده رتبه دوم را در اختیار دارد.

بیشترین شوت

در این بخش عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس با ۱۶ شوت در جایگاه سوم قرار دارد.

عبدالرزاق حمدالله از النصر عربستان با ۲۴ شوت صدرنشین و بغداد بونجاح از السد با ۱۸ شوت دوم است.

بیشترین پاس گل

در بخش بهترین پاسور‌ها سعید آقایی هافبک پرسپولیس با ۳ پاس گل در رتبه پنجم ایستاده است و مهدی ترابی بازیکن سابق پرسپولیس با ۲ پاس گل در رتبه نهم قرار دارد.

در این بخش سلطان الغنام از النصر عربستان با ۴ پاس گل، ایگور کورونادو از الشارجه و بغداد بونجاح از السد با ۳ پاس گل در رتبه‌های اول تا سوم قرار دارند.

ایجاد موقعیت

در بخش ایجاد فرصت احسان پهلوان از پرسپولیس و محمد خلعتبری از شهر خودرو با ۱۱ خلق موقعیت به ترتیب در رتبه‌های هفتم و هشتم جای دارند.

در این بخش جلال الدین ماشاریپوف از پاختاکور ازبکستان با ۲۰ خلق موقعیت صدرنشین است، اکرم عفیف از السد قطر با ۱۳ و سباستین جیووینکو از الهلال با ۱۲ خلق موقعیت در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

ارسال پاس

در بخش ارسال پاس شجاع خلیل زاده مدافع گلزن پرسپولیس با ۵۰۶ پاس در جایگاه نخست ایستاده است. عادلجان خمروبکوف از پاختاکور با ۴۸۲ پاس و ایگور کریمتس دیگر بازیکن این تیم ازبکستانی با ۴۷۰ پاس به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

احمد نورالهی کاپیتان پرسپولیس با ۳۸۶ پاس در رتبه پنجم ایستاده و بشار رسن و حسین کنعانی زادگان ۲ بازیکن دیگر پرسپولیس با ۳۷۶ و ۳۷۵ پاس به ترتیب در رتبه‌های هشتم و نهم رتبه جای گرفته اند.

سانتر

در بخش بیشترین سانتر بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس با ۳۲ سانتر در جایگاه چهارم قرار دارد. سعید آقایی با ۳۰ سانتر و حسن جعفری از شهر خودرو با ۲۷ سانتر و به ترتیب در رتبه‌های هفتم و هشتم جای دارند.

جلال الدین ماشاریپوف و دوستونبک خمدموف از پاختاکور با ۵۹ و ۳۶ سانتر وبندر الاحبابی از العین با ۳۴ سانتر به ترتیب اول تا سوم هستند.

نجات دروازه (سیو)

در بخش بیشترین مهار یا نجات پیام نیازمند از ایران با ۱۹ و حامد لک از پرسپولیس با ۱۵ نجات دروازه به ترتیب در جایگاه پنجم و ششم قرار دارند.
در این بخش "برد جونز" از النصر عربستان با ۲۴، ماجد ناصر از شباب الاهلی و کاسیو از التعاون با ۲۱ نجات به ترتیب در رتبه‌های اول تا سوم قرار دارند.

بسته نگه داشتن دروازه (کلین شیت)

در بخش بیشترین کلین شیت حامد لک از پرسپولیس با بسته نگه داشتن دروازه خود در ۵ بازی صدرنشین است و پیام نیازمند از سپاهان با ۲ کلین شیت در جایگاه هشتم قرار دارد.

برد جونز از النصر با ۴ و عبداله المایوف از الهلال هم با سه کلین شیت در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

دریافت گل

در بخش بیشترین گل خورده، پیام نیازمند با دریافت ۸ گل در رتبه پنجم و سید حسین حسینی از استقلال با ۶ گل خورده در جایگاه نهم قرار دارند.

خالد عیسی از العین با ۱۳ گل خورده بیشترین گل را دریافت کرده است، پس از او عادل الحسانی سنگربان شارجه با ۱۱ و کاسیو از التعاون با ۹ گل خورده دوم و سوم هستند.

دفع توپ
در بخش بیشترین دفع توپ شجاع خلیل زاده از پرسپولیس با ۲۷ و فرشاد فرجی از شهرخودرو با ۲۵ دفع توپ به ترتیب در رتبه‌های پنجم و ششم قرار دارند.

در این بخش سوکاسا شیوتانی از العین امارات با ۳۰ دفع توپ صدرنشین است و پس از او بوعالم خوخی از السد با ۳۰ و مایکون از النصر با ۲۸ دفع توپ دوم و سوم هستند.

کارت زرد

در این بخش آرش رضاوند از استقلال و علی نعمتی از شهرخودرو با دریافت ۳ کارت زرد دوم و سوم هستند. محمد الشاکر بازیکن العین هم با ۳ کارت زرد در رتبه اول است.

هروه میلیچ از استقلال هم در جای ششم قرار دارد.

بخش تیمی

بیشترین گل زده

در این بخش پرسپولیس با ۱۱ گل زده در جایگاه چهارم قرار دارد و استقلال با ۷ و سپاهان اصفهان با ۶ گل زده به ترتیب هفتم و دهم هستند.

السد با ۱۴ گل زده بیشترین گل را زده است و پس از این تیم قطری، شارجه امارات با ۱۳ و النصر عربستان با ۱۲ گل زده به ترتیب دوم و سوم هستند.

بیشترین گل خورده

در این بخش سپاهان و شهرخودرو با ۸ و استقلال با ۶ گل خورده به ترتیب در رتبه‌های هفتم تا نهم هستند.

العین با ۱۳ گل خورده ضعیف‌ترین خط دفاعی و دروازه بان را داشته است و پس از آن شارجه و الاهلی عربستان با ۱۱ گل خورده در رتبه‌های دوم و سوم جای گرفته اند.

میزان تبدیل موقعیت به گل

در این بخش تیم‌های پرسپولیس با تبدیل ۱۷ درصد از موقعیت‌ها به گل در رتبه هفتم و استقلال با ۱۶ درصد در نهم قرار گرفته اند.

جوهور دارالتعظیم مالزی با ۲۷ درصد و تیم‌های وسل کوبه و شارجه با ۲۵ و ۲۴ درصد تبدیل موقعیت به گل در رتبه‌های اول تا سوم جای دارند.

شوت

در بخش بیشترین شوت پرسپولیس با ۸۷ شوت در جایگاه سوم و سپاهان با ۷۴ شوت در رتبه ششم ایستاده اند.

در این بخش السد با ۱۰۱و النصر با ۹۸ شوت در رده‌های اول و دوم هستند.

بیشترین کلین شیت

پرسپولیس با ۵ کلین شیت در جایگاه نخست قرار دارد. پاختاکور و النصر با ۴ کلین شیت در رتبه‌های دوم و سوم هستند.

بیشترین خطا

پرسپولیس با ۱۳۰ خطا خشن‌ترین تیم بازی‌ها بوده است، تیم‌های سپاهان و شهرخودرو با ۸۴ و ۷۸ خطا در رتبه‌های نهم و دهم جای دارند.

النصر با ۱۲۱ و التعاون با ۱۱۴ خطا در رتبه‌های دوم و سوم خشن‌ترین تیم‌ها قرار دارند.

دقت پاس

پرسپولیس با ۸۴ درصد دقت پاس در جایگاه پنجم جای گرفته است.

در این بخش ویسل کوبه و یوکوهاما با ۸۸ درصد در رتبه‌های اول و دوم هستند و الهلال با ۸۶ درصد درجای سوم قرار دارد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۱
ای اف سی هم پرسپولیسیه.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
فدراسیون آسیا گل دیشب آل کثیر رو اول به اسم مدافع حریف ثبت کرده بود بعد اصلاحش کرد شما هم آمارتون رو اصلاح کنید عیسی هم چهار گله هست
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر