کد خبر: ۷۵۲۷۳۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
کد خبر : ۷۵۲۷۳۸۶

نیرو‌های دارالشفای امام رضا (ع) در آماده‌ باش کامل هستند

مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی گفت: نیرو‌های دارالشفای امام رضا (ع) و پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی حرم مطهر رضوی در ایام پایانی ماه صفر در آماده باش کامل هستند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، ناصر سرگلزایی مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی گفت: با توجه به احتمال حضور بیشتر زائران و مجاوران در مراسم سوگواری ایام پایانی ماه صفر در حرم مطهر رضوی، تعداد پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شبانه‌روزی در سطح اماکن متبرکه و نیرو‌های مستقر در آن‌ها افزایش می‌یابد و تقویت نیرو‌ها تا ۲۷ مهرماه ادامه خواهد داشت.

او با اشاره به آمادگی کامل چهار دستگاه آمبولانس مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی افزود: سه پایگاه سیار فوریت‌های پزشکی در ورودی‌های طبرسی، غدیر و باب الجواد (ع) به پایگاه‌های ثابت فوریت‌های پزشکی حرم مطهر رضوی که در صحن‌های جمهوری اسلامی، آزادی، انقلاب اسلامی، جامع رضوی و گوهرشاد مستقر هستند افزوده خواهد شد.

مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی ادامه داد: فوریت‌های پزشکی این مؤسسه در صحن امام حسن مجتبی (ع) با تقویت نیرو‌های خادمیار سلامت دارالشفای امام رضا (ع) آمادگی کامل برای ارائه خدمات پزشکی اورژانسی به زائران و مجاوران و همچنین اعزام آنان به بیمارستان‌های سطح شهر مشهد در صورت نیاز به خدمات تکمیلی پزشکی دارد.

سرگلزایی با تأکید بر افزایش نیرو‌های اورژانس و خدمات پرستاری دارالشفای امام رضا (ع) به مناسبت ایام پایانی ماه صفر بیان کرد: دو بخش آزمایشگاه رادیولوژی این مرکز درمانی از ۲۳ تا ۲۷ مهرماه به صورت شبانه‌روزی در حال خدمات‌رسانی است.


بیشتر بخوانید


او تصریح کرد: همچنین به همت این مؤسسه تجهیز درمانی موکب‌های آستان قدس رضوی انجام شده و خادمیاران سلامت در حال ارائه خدمات به زائران و مجاوران هستند.

مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی با توصیه بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی همچون استفاده از ماسک توسط مراجعه‌کنندگان تاکید کرد: از محبان و ارادتمندان حضرت امام رضا (ع) در خواست می‌شود با توجه به خطر موج سوم شیوع ویروس کرونا، ضمن توجه به توصیه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، با زیارت از راه دور، به انوار قدسی امام هشتم (ع) تمسک جویند.

سرگلزایی اظهار کرد: مرکز فوریت‌های پزشکی این مؤسسه در راستای ایجاد امنیت پزشکی، حفظ سلامتی و آرامش خاطر زائران و مجاوران از طریق تماس با شماره داخلی ۲۴۲۴ و شماره عمومی ۳۲۰۰۲۴۲۴، در طول شبانه‌روز به عموم بیماران اورژانسی حاضر در مراسم عزاداری ایام پایانی ماه صفر خدمات‌رسانی می‌کند.
 
انتهای پیام// ف.ک
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر