کد خبر: ۷۵۳۰۲۰۷
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
کد خبر : ۷۵۳۰۲۰۷
گروه : فارس » شیراز

مهم‌ترین حوادث ۲۷ مهرماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مهم‌ترین حوادث امروز یکشنبه ۲۷ مهرماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

کشف ۱۰۳ راس گوسفند قاچاق در لارستان

فرمانده انتظامی لارستان از کشف ۱۰۳ راس گوسفند قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ داود امجدی بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی لارستان با اقدامات فنی و تخصصی از دپو احشام قاچاق در یک گله دانی در یکی از محله‌های این شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او  بیان کرد: ماموران پس از هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن مکان موفق شدند ۱۰۳ راس گوسفند قاچاق را کشف کنند.

فرمانده انتظامی لارستان با بیان اینکه در این خصوص یک نفر که قصد انتقال احشام را به کشور‌های حاشیه خلیج فارس را داشت دستگیر شد، افزود: ارزش ریالی احشام مکشوفه برابر نظر کارشناسان، ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

موتورسیکلت ۲۰ میلیاردی قاچاق در"شیراز" توقیف شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: ماموران یگان امداد شهرستان شیراز، موفق به توقیف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال شدند.

سرهنگ کاووس محمدی بیان کرد: ماموران یگان امداد شهرستان شیراز، حین گشت زنی در بلوار شهید رجایی به یک دستگاه موتورسیکلت سنگین مشکوک شدند.

او با بیان اینکه ماموران با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند موتورسیکلت فوق را توقیف کنند، گفت: در این خصوص راکب موتورسیکلت دستگیر شد.

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه ارزش موتورسیکلت قاچاق کشف شده برابر نظر کارشناسان، ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: مالک برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سقوط از کوه به علت پیدا کردن کندو عسل

فرمانده انتظامی خنج از مرگ مردی ۵۱ ساله بر اثر سقوط از کوه به علت پیدا کردن کندو عسل در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ کرامت کریمی بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سقوط از کوه، بلافاصله یک تیم از نیرو‌های انتظامی این شهرستان به همراه دیگر عوامل امدادی به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند مردی ۵۱ ساله برای پیدا کردن کندو عسل در منطقه "هفتوان" به ارتفاعات کوه رفته که به دلیل نامعلوم به پائین سقوط و مجروح شده است.

فرمانده انتظامی خنج با اشاره به اینکه فرد مجروح پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده است، از شهروندان خواست در سفر به مناطق کوهستانی و کویری نکات ایمنی را رعایت و حتی الامکان از سفر به تنهایی پرهیز کنند.

۶ مجروح حاصل تصادف زنجیره‌ای

رئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: بر اثر برخورد ۳ دستگاه سواری با یکدیگر در محور مواصلاتی شهرستان استهبان، ۶ نفر مجروح و راهی بیمارستان شدند.

سرهنگ عبدالهاشم دهقانی بیان کرد: در پی اعلام یک فقره تصادف در محور مواصلاتی شهرستان استهبان، بلافاصله مأموران به همراه دیگر عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند.

او افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند سواری پراید با ۵ سرنشین، با یک دستگاه ام‌وی‌ام با ۲ سرنشین و یک خودرو پیکان با یکدیگر برخورد کرده‌اند.

رئیس پلیس راه شمال استان فارس عنوان داشت: در این حادثه ۶ سرنشین خودرو پراید و ام‌وی‌ام مجروح و راهی بیمارستان شدند.

سرهنگ دهقانی گفت: کارشناسان در صحنه حاضر و علت وقوع این حادثه را بی احتیاطی از جانب راننده سواری پیکان به دلیل توجه نکردن به جلو ا علام کردند.

کشف کالای قاچاق ۱۰ میلیاردی در ارسنجان

فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از کشف یک دستگاه بسته‌بندی دستمال کاغذی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ محمدعلی فرهادی گفت: در راستای مبارزه همه جانبه با پدیده شوم کالای قاچاق، مأموران انتظامی این شهرستان در ایست و بازرسی مقطعی در محور‌های مواصلاتی، به یک دستگاه کامیون حامل بار مظنون و آن را متوقف کردند.

او با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو، یک دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی قاچاق کشف شد، بیان داشت: کارشناسان ارزش این محموله قاچاق را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

فرمانده انتظامی ارسنجان با اشاره به اینکه در این راستا یک نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد، تصریح کرد: یکی از اولویت‌های پلس، مبارزه با قاچاق کالا است و نیروی انتظامی از طریق تلفن ۱۱۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در زمینه برخورد قاطع با بر هم زنندگان امنیت اقتصادی در جامعه است.

کشف شکر قاچاق در قیروکارزین

فرمانده انتظامی قیروکارزین از کشف یک هزار و ۵۰۰ کیلوگرم شکر قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمیدرضا صالحی‌فرد گفت: ماموران پاسگاه انتظامی "ریکان" این شهرستان هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور‌های مواصلاتی، به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

او افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از این خودرو، یک هزار و ۵۰۰ کیلوگرم شکر قاچاق و بدون هرگونه مجوز بهداشتی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی قیروکارزین با اشاره به اینکه ارزش کالا‌های کشف شده برابر نظر کارشناسان، ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، اظهار داشت: مبارزه با قاچاق کالا به صورت ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد و پلیس با تمام قدرت و اقتدار با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد خواهد کرد.

پژو پارس حامل تریاک به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی کوار از توقیف سواری پژو پارس و کشف ۲۰ کیلو تریاک در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی بابایی گفت: ماموران انتظامی این شهرستان حین کنترل خودرو‌های عبوری در محور‌های مواصلاتی، به یک سواری پژو پارس مشکوک و آن را متوقف کردند.

سرهنگ بابایی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، ۲۰ کیلو تریاک کشف شد، گفت: در این خصوص یک نفر دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر