کد خبر: ۷۵۳۸۴۷۶
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
کد خبر : ۷۵۳۸۴۷۶
گروه : بوشهر » بوشهر

توسعه زیرساخت‌های پدافند غیرعامل در استان بوشهر در اولویت قرار دارد

معاون طرح‌ریزی و نظارت فنی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: توسعه زیرساخت‌های پدافند غیرعامل در استان بوشهر در اولویت قرار دارد که طرح‌های مهمی اجرا شده است.

 مسعود مینوئیان معاون طرح‌ریزی و نظارت فنی سازمان پدافند غیرعامل کشور به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازبوشهر، مسعود مینوئیان معاون طرح‌ریزی و نظارت فنی سازمان پدافند غیرعامل کشور ظهر امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان بوشهر با قدردانی از تلاش‌های انجام شده در توسعه زیرساخت‌ها در عرصه پدافند غیرعامل بیان کرد: در این عرصه همه سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی و نیرو‌های مسلح مکمل یکدیگر هستند.

او با اشاره به نقش مهم پدافند غیرعامل در پیشگیری از خطرات افزود: پدافند غیرعامل در مصون نگه‌داشتن نقاط حساس و مردم در برابر خطرات و بلایا به ویژه ترفند‌های دشمنان نقش مهم و تاثیرگذاری دارد.

معاون طرح‌ریزی و نظارت فنی سازمان پدافند غیرعامل کشور استان بوشهر را نقاط مهم و حساس دانست و تاکید کرد: توسعه زیرساخت‌های پدافند غیرعامل در استان بوشهر در اولویت قرار دارد که طرح‌های مهمی اجرا شده است.

مینوئیان با اشاره به اجرای رزمایش‌های پدافند غیرعامل در استان‌ها عنوان کرد: در شرایط کرونایی رزمایش و تمرین‌های پدافند غیرعامل به صورت دور میزی برگزار می‌شود که امسال این برنامه‌ها ادامه دارد.

او پیشگیری از عوامل و اساس پدافند غیرعامل دانست و بیان کرد: اگر پیشگیری‌های لازم در بخش‌های گوناگون انجام شود، در مواقع بروز حوادث مشکلات بسیار کاهش می‌یابد.

معاون طرح‌ریزی و نظارت فنی سازمان پدافند غیرعامل کشور مصون‌سازی نقاط حساس استان بوشهر را یک ضرورت دانست و ادامه داد: استان بوشهر از نقاط مهم مانند پارس جنوبی، نیروگاه اتمی، بنادر، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی برخوردار است که توسعه زیرساخت‌های پدافند غیرعامل در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.


بیشتر بخوانید

طرح جامع پدافند غیرعامل در استان بوشهر تدوین می‌شود


مینوئیان از تهیه و تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان‌ها خبر داد و عنوان کرد: در این راستا برای مراکز استان‌ها طرح جامع پدافند غیرعامل تهیه و عملیاتی می‌شود.

او با بیان اینکه امسال تهیه طرح جامع پدافند غیرعامل در ۱۸ استان تصویب و نهایی شده است گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل در ۵۲ شهر بالای ۲۰۰ هزار نفر تدوین و عملیاتی می‌شود.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر