کد خبر: ۷۵۴۲۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴
۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴
کد خبر : ۷۵۴۲۰۶۶

بیانیه فدراسیون‌های ورزشی در حمایت از ساحت مقدس رسول اکرم (ص)

فدراسیون‌های ورزشی در حمایت از ساحت مقدس رسول اکرم (ص) بیانیه‌هایی را صادر کرده اند.

به گزارش  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از توهین امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس حضرت محمد (ص)، مسلمانان در سراسر دنیا از راه های مختلف اعتراض خود را به گوش او رساندند.

در همین رابطه برخی از فدراسیون های ورزشی کشورمان هم در حمایت از رسول اکرم (ص) بیانیه هایی را صادر کردند.

بیانیه فدراسیون تیراندازی با کمان

بسم الله الرحمن الرحیم

فدراسیون تیراندازی با کمان، اهانت وقیحانه و گستاخانه جوامع غربی به خصوص یاوه گویان فرانسوی را به ساحت قدسی حضرت رسول اکرم (ص) و همچنین توجیهات بیشرمانه و غیرقابل قبول شخص رئیس جمهور کشور فرانسه را به بهانه آزادی بیان شدیدا محکوم می‌نماید.

بیانیه فدراسیون بوکس

اقدام جنون آمیز در بی حرمتی به کتاب آسمانی و شأن و جایگاه پیامبر نور و رحمت در کشور فرانسه سناریوی شکست خورده شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و متحدان غربی و رژیم فاسق صهیونیستی است که اقدامی غیرقابل گذشت می‌باشد.

این اقدام بی‌شرمانه و ننگین به ساحت مقدس پیامبر عظیم‌الشأن اسلام (ص) اقدامی تحریک‌آمیز از سوی دشمنان قسم خورده اسلام ناب محمدی است که در امتداد اسلام هراسی صهیونیستی و آمریکایی به شمار می‌رود و موجب جریحه‌دار شدن قلوب جمعیت یک و نیم میلیارد نفری مسلمانان جهان شده است.

فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران همراه با مردم غیور، سلحشور، انقلابی، متدین و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) وهمگام با مسئولان ورزش کشور این عمل وقیحانه و زشت را به شدت محکوم نموده و خواهان برخورد قانونی و بازدارنده لازم با عاملان و مسببان آن می‌باشد.

بیانیه فدراسیون والیبال

جسارت به ساحت آسمانی حضرت محمد (ص)، توهین به والاترین مقدسات و موجب جریحه‌دار شدن احساسات میلیون‌ها مسلمان جهان شد.

این اقدامات بی‌شرمانه رئیس‌جمهور فرانسه، قلب همه انسان‌های آزاده جهان را به درد آورد.

فدراسیون و خانواده بزرگ والیبال، این بدرفتاری‌ها نسبت به مسلمانان جهان را شدیداً محکوم کرده و امیدوار است در آینده شاهد تکرار چنین رفتار‌های اسلام‌ستیزانه نباشیم.

بیانیه فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان

بسم الله الرحمن الرحیم

فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان به نمایندگی از جامعه ورزش ناشنوایان، اهانت وقیحانه و گستاخانه جوامع غربی بخصوص یاوه گویان فرانسوی را به ساحت قدسی حضرت رسول اکرم (ص) و همچنین توجیهات بیشرمانه و غیرقابل قبول شخص رئیس جمهور کشور فرانسه را به بهانه آزادی بیان شدیدا محکوم می‌نماید.

جامعه ورزش ناشنوایان ضمن هشدار به مسببان این اقدام سخیف و نوکران آن‌ها یادآور می‌شود که مسلمانان جهان در مقابل این حرکات مذبوحانه به شدت خواهند ایستاد و اعتقاد راسخ دارد که حرکات سخیف این ابلهان روزگار از سر عجز و استیصال و ناتوانی است و در مقابل، مسلمانان جهان و دین اسلام همیشه سرافراز خواهند ماند.

بیانیه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

فدراسیون موتورسواری و اتومیبلرانی جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه‌ای توهین به ارزش‌های دینی و هرگونه اهانت به رسول اکرم را محکوم کرد. در این بیانیه آمده است:

‎پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) منشا برکت و منادی صلح و آزادگی در جهان است که همواره پیروان دین مبین اسلام و تمام آزادگان جهان را به رستگاری و سعادت دنیوی و اخروی بشارت داده است.

متاسفانه هرگونه اهانت به پیامبر گرامی اسلام نه تنها در تضاد آشکار با احترام به اندیشه و معرفت عمومی در جهان تلقی می‌شود بلکه با آزرده ساختن میلیارد‌ها مسلمان معتقد موجباب تفرقه و اختلاف را میان فرزندان بشر پدید می‌آورد. بی شک سورفتار‌های صورت گرفته در این خصوص در تضاد آشکار با ارزش‌های انسانی و کرامت جامعه بزرگ مسلمانان جهان است و از این رو فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از خانواده محترم و بزرگ این رشته ورزشی این اهانت‌ها و توهین‌ها را قویا محکوم می‌کند.

بیانیه فدراسیون وزنه برداری

((یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ))

اهانت بی شرمانه یک نشریه فرانسوی نسبت به ساحت آسمانی اسوه بشریت، رسول مکرم اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله باردیگر قلوب و عواطف مسلمانان را جریحه دار کرد.

البته که جسارت قلم‌های زهر آگین، تصاویر هتاکانه، زبان‌های حمایت کننده و کار‌های اختلاف انگیز آنان نشانگر افول و استیصال دنیای غرب و استکبار در مواجهه با تفکر و گفتمان ناب اسلامی است.

فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران همسو با ملت شریف ایران و سایر ملل آزاده جهان این اقدام موهن و سخیف را به شدت محکوم می‌نماید.

بیانیه فدراسیون تنیس

شیوه هتاکی به دین مبین اسلام ریشه در تاریخ دارد و کافران همیشه برای پوشاندن ضعف و حقارت خود در برابر پیام روشن و رهایی‌بخش پیامبران الهی از این حربه استفاده کرده اند.

آنچه مسلم است این سناریوی اسلام ستیزی واقعیت سرپوش گذاشتن غرب به ناکامی‌های خود در عرصه جلوگیری از توسعه اسلام و گرایش شهروندان غربی به دین مبین اسلام و آموزه‌های پیامبر اعظم (ص) را نشان می‌دهد.

این حرکت ناجوانمردانه، سقوط اخلاق و انسانیت در بین سردمداران مدعی لیبرالیسم و دموکراسی است و بی‌کفایتی کافران را در اداره حکومت و ناتوانی و عجز در برابر خواسته‌های مردمی نشان می‌دهد.

فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران با محکومیت این عمل ضداخلاقی و ضدانسانی تأکید می‌کند که حمایت انسانی و غیرت دینی مسلمانان سراسر جهان از جمله جامعه ورزش و تنیس ایران اسلامی مقابل اسلام ستیزی جریان‌های باطل و توهین کننده به پیامبر خوبی‌ها با اقتدار می‌ایستد.

بدون شک ورزشکاران مسلمان در سراسر گیتی نیز برابر حرکت‌های نژادپرستانه، غیرانسانی و غیراخلاقی توهین به ادیان و انبیاء الهی ایادی استکبار جهانی انزجار خود را اعلام خواهند کرد.

فدراسیون چوگان

ابراهیم نوزایی، رئیس فدراسیون چوگان در محکومیت گستاخی رئیس جمهور فرانسه در حمایت از اقدام نابخردانه روزنامه فرانسوی در توهین به پیامبر اعظم (ص) پیامی بدین شرح صادر کرد.

توهین نابخردانه نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر رحمت و خوبی‌ها و حمایت رئیس جمهور فرانسه از این اقدام ضدبشری، موجب خشم و نفرت افکار عمومی دنیا به ویژه در جهان اسلام شده است.

این اقدام تکراری کینه توزان ضد اسلام، نشان از عمق دشمنی و شرارت دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با دین مبین اسلام و جوامع اسلامی و همچنین فریب کاری مدعیان حقوق بشر در روبرو شدن با ادیان الهی است.

بدون شک وحدت مسلمانان، بیداری اسلامی و مقاومت آزدای خواهان بر ضد اقدامات جنایت بار ایالات متحده، رژیم صهیونیستی و جهان غرب تنها راه نجات دین اسلام و مقابله هوشمندانه با این قبیل امور می‌باشد.

بر این اساس اهانت سازمان یافته به پیامبر گرامی اسلام (ص) و همچنین تعرض به قرآن کریم توسط مزدوران دنیای غرب و ایادی صهیونیست بین الملل را محکوم می‌کنیم.

بیانیه فدراسیون کبدی

اقدام شیطانی نشریه شارلی ابدو (تحت سیطره ونفوذ صهیونیزم بین‌الملل) در چاپ و انتشار کاریکاتور موهن از پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) به بهانه آزادی بیان، باعث جریحه‌دار شدن قلوب مسلمانان جهان شد.

جامعه ورزش کبدی ضمن محکومیت شدید اقدام ننگین و پلید مجدد این نشریه و نیز حمایت نابخشودنی رئیس جمهور فرانسه اذعان می‌دارد مسلما توهین و بی‌ادبی نسبت به ساحت مقدس رحمت للعالمین پیامبر مهربانی، عملی زشت و نابخشودنی بوده و به افول گریزناپذیر استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌المللی شتاب خواهد داد و ان شاءالله با همراهی و اتحاد مسلمانان خصوصا جامعه ورزش کشور‌های اسلامی در این آزمون، خفت و خواری نصیب دشمنان اسلام و اسلام هراسان سراسر جهان را در پی خواهد داشت.

بیانیه فدراسیون دو و میدانی

بسم الله قاصم الجبارین

درهفته‌ای که منتهی به ولادت پیامبراعظم صلوات الله علیه می‌باشد؛ توهین و اهانت وسپس دفاع برخی مقامات رسمی کشورفرانسه به پیامبر اسلام حضرت محمد صلوات الله علیه را تقبیح و این موضع رسمی فرانسه مبنی بر تشویق چنین بی حرمتی در حق ایشان را محکوم می کنیم.

همچنین نسبت به از سرگیری این گونه اهانت‌ها و نیز ایجاد نفرت بیش از پیش نسبت به اسلام و مسلمین جهان، ابراز تاسف نموده واعلام میداریم؛ که آنچه در فرانسه منتشر شد، احساسات بیش از یک ونیم میلیارد مسلمان متعصب به پیامبر عظیم الشان اسلام و همه انسان‌های باشرف وآزاده از سایر ادیان ومذاهب واعتقادات در سراسرجهان را جریحه دار کرده است.

جامعه ورزش کشور به خصوص خانواده دو و میدانی ایران از مسئولان فرانسوی میخواهند از تکرار چنین مسائلی جلوگیری کنند تا برادری و احترام به ادیان مختلف بدون هیچ کم و کاستی در تمامی نقاط جهان اجرایی شود.

انتهای پیام/

بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر