مرور فیلم‌های ابوالفضل پور عرب در شبکه نمایش

شبکه نمایش در بخش ژانر منتخب هفتگی خود، به مرور آثار ابوالفضل پور عرب بازیگر نام آشنای کشورمان می‌پردازد.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،  در ساعت ۱۳ فیلم‌های ایرانی و تله فیلم‌های گلنار، یاد استاد، راه سوم، آنجا که زاه شدم، نشانی لاله ها، نامه‌های خیس و آینه بغل به ترتیب از شنبه ۱۷ تا جمعه ۲۳ آبان ماه روی آنتن می‌رود.

هر کسی براساس علاقه خود به ژانر‌های متفاوتی گرایش دارد و در این میان هستند کسانی که هدفشان از تماشای فیلم نه تنها تفریح بلکه یادگیری هم است. در این میان شبکه نمایش، در بخش ژانر هفتگی خود به فیلم‌هایی با مضمون علم و دانش پرداخته است که از شنبه تا جمعه ساعت ۱۹ فیلم‌های ماری کوری-شهامت دانش، مردی که بینهایت را میشناخت، انیشتن و ادینگتون، معجزه گر، تمپل گرندین، ضربه مغزی و جنگ جریان از این شبکه پخش می‌شود.

در بخش صحنه گران هفته، این شبکه به مرور آثار بازیگر کشورمان ابوالفضل پور عرب می‌پردازد، او که با بازی در فیلم عروس شناخته شده است.

فیلم‌های این بازیگر از شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ ، عروس، دست‌های آلوده، در کمال خونسردی، دو روی سکه، چهره، جوانی و چند میگیری گریه کنی هستند.

همسر آینده من یک مامور مخفی است، لبخند جیمی، تاجر دوره گرد، تامی کوچولو، موعد مقرر، لونه زنبور و خبر چین فیلم‌های ساعت ۲۳ جذاب شبکه هستند که از شنبه تا جمعه پخش می‌شود.

علاقه مندان به فیلم‌های کلاسیک می‌توانند از شنبه تا جمعه ساعت یک بامداد فیلم‌های آرزوی مرگ، برادران شیردل، مشعل، مردی با لباس سفید، دیدی کارشناس میشود، سدشکنان و مردی از لارامی را از این شبکه به تماشا بنشینند.

 

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر