شرایط کرونایی بهترین فرصت برای افزایش مطالعه و کتابخوانی است

 فرماندار اهر شرایط کرونایی را بهترین فرصت برای افزایش مطالعه و کتابخوانی در بین خانواده‌ها عنوان کرد و بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خصوصا در میان خانواده‌ها تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز، خدابخش فرماندار اهر با اشاره به وجود دو کتابخانه عمومی و مجهز با منابع غنی و ارزشمند کتاب در سطح شهرستان اهر، این مجموعه‌ها را گنجینه‌ای بسیار مهم برای استفاده خانواده‌ها و ترویج مقوله کتابخوانی در بین مردم این شهرستان عنوان کرد.

او گفت: با توجه به وضعیت کرونایی و محدودیت‌ها و عدم امکان گشت و گذار، توجه به کتاب به عنوان گنجینه عظیم که وقایع و رخداد‌های مختلف تاریخی را در خود جمع آوری کرده، می‌تواند راه گشایی مناسب در زندگی باشد.

خدابخش افزود: مسئولان باید با تدوین برنامه مناسب ،مطالعه و کتابخوانی را در خانه بین خانواده ‌ها فرهنگ سازی کرده و در این خصوص هر هفته یک کتاب معرفی و سؤالاتی از آن کتاب انتخاب و در صورت پاسخ صحیح به برندگان جوایزی اهدا شود.

او افزود: متاسفانه مقوله کتاب و کتابخوانی از سبد خانواده‌ها اندکی به حاشیه کشیده شده و انتظار داریم با بازنگری و ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین خانواده ها این مشکل نیز حل شود.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر