انجام تمرین تیم پاس همدان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی

سرپرست تیم پاس گفت: دور جدید تمرین تیم پاس از روز شنبه آینده با رعایت شیوه نامه های بهداشتی آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،میثم ناصرنژاد,سرپرست تیم پاس افزود: بازیکنان  مدنظر کادر فنی تیم نیز جذب شده و نگرانی بابت بازیکن وجود ندارد هر چند برخی از آن‌ها رسانه‌ای شده‌اند اما بنا به دلایلی اکنون نمی‌خواهیم اسامی آن‌ها را از مرجع رسمی باشگاه رسانه‌ای کنیم.

او ادامه داد: نباید این تصور باشد که پاس رها شده و سرمربی تیم فعالیتی ندارد چرا که در این مدت بازیکنان مدنظر جذب شده‌اند و براین اساس بازیکنان غیربومی با هماهنگی صورت گرفته قرار است فردا جمعه وارد همدان شوند. 

سرپرست تیم پاس گفت: همچنین در  پست های مختلف نیز چند بازیکن جذب می‌شوند و سرمربی تیم متعهد است و تمام سعی ما بر این است که امکانات مورد نیاز او را مهیا سازیم.

ناصر نژاد با قدردانی از حمایت مسوولان به ویژه عباس صوفی رئیس هیات فوتبال استان گفت: رئیس هیات فوتبال مانع تعطیلی فعالیت تیم شد و پیگیری لازم را صورت داد تا این اتفاق ناخوشایند صورت نگیرد.

او با قدردانی از اعضای کانون هواداران تیم پاس گفت: کانون هواداران در هفته جاری نشست‌های مختلف را با مدیرکل ورزش و جوانان و نیز ریاست هیات فوتبال استان داشته‌اند و بزودی نشستی را با مدیرعامل باشگاه و سپس سرمربی تیم خواهند داشت.

سرپرست تیم پاس با بیان اینکه هواداران تا تکمیل شدن پازل تیم پاس باید صبوری به خرج دهند، گفت: به هر حال صعود نکردن تیم در فصل گذشته شوک بزرگی برای مسوولان و هواداران بود و اکنون نیز تمامی هزینه‌ها از سوی امیر عظیمی مدیرعامل باشگاه انجام شده و در همین یک ماه اخیر نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان هزینه کرده است.

ناصرنژاد بیان کرد: همه باید از تیم پاس حمایت کنند تا در فضایی همدل و متحد این تیم به نحو احسن شکل بگیرد و اینکه از زوایای منفی به تیم نگاه کنیم و مدام به مشکلات دامن بزنیم، مشکلی را حل نمی‌کند و منجر به دلسردی مجموعه می‌شود.

او یادآور شد: امیر عظیمی همچنان پای کار است و امیدوارم موانع موجود حل شود، اگر در شرایط فعلی حمایت مدیرکل ورزش، رئیس هیات فوتبال و مدیرعامل باشگاه را هم از دست بدهیم، تیم شکل نمی‌گیرد و حسرت آنرا خواهیم خورد.

سرپرست تیم پاس با تاکید بر اینکه تیم پاس با قدرت برنامه تمرینی خود را از شنبه آغاز می‌کند، گفت: مهدی پاشازاده سرمربی تیم درصدد بود از اواسط هفته جاری برنامه تمرینی شکل بگیرد اما برخی مشکلات در آماده‌سازی امکانات در همدان مانع شد، با این حال برنامه خود را ارایه کرده و تمرینات با قدرت از روز شنبه شروع می‌شود.

تیم پاس در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/غ

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر