همراهی ۹۳ درصدی مردم و اصناف همدان در اجرای طرح اعمال محدودیت‌های جامع مقابله با کرونا

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان از اجرای طرح اعمال محدودیت‌های جامع ستاد مقابله با کرونا از دیروز همزمان با سراسر کشور در همدان خبر داد..

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، مهردادنادری فر,مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان گفت: بر اساس آمار موجود در نخستین روز اجرای طرح، ۹۳ درصد مردم و اصناف همراهی کردند.

او افزود: در اجرای این محدودیت‌ها که کاهش تردد‌های غیرضروری، مدیریت تجمعات، افزایش فاصله گذاری فیزیکی، نظارت دقیق بر اجرای شیوه نامه‌های ابلاغی و اعمال محدودیت‌های هدفمند و پویا است، مشاغل غیر ضروری با هدف قطع زنجیره انتقال کرونا، دو هفته تعطیل شدند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان اظهار داشت: بر اساس رنگ بندی صورت گرفته هم اینک چهار شهرستان نهاوند، تویسرکان، رزن و درگزین در وضعیت نارنجی و ۶ شهرستان مابقی در وضعیت قرمز کرونایی هستند و در این استان شهری با وضعیت زرد نیست.

رئیس پلیس راهور استان همدان هم گفت: در مناطق نارنجی ورود خودرو‌های شخصی با پلاک بومی شهر‌های نارنجی به سایر شهر‌ها ممنوع است همچنین ورود خودرو‌های شخصی با پلاک غیربومی به شهر‌های نارنجی تخلف محسوب می‌شود.

سرهنگ فکری درباره تردد خودرو‌های شخصی در مناطق قرمز کرونایی هم گفت: ورود خودرو‌های شخصی با پلاک بومی از شهر‌های قرمز به دیگر شهر‌های کشور ممنوع است همچنین ورود خودرو‌های شخصی با پلاک غیربومی تخلف است.

رئیس پلیس راهور استان همدان اظهار داشت: تردد خودرو‌های شخصی به استثنای خودرو‌های مجاز به تایید فرمانداری، از ساعت ۲۱ تا چهار صبح در شهر ممنوع است و متخلفان ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شود.

انتهای پیام/غ

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر