کد خبر: ۷۵۷۴۵۸۶
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
کد خبر : ۷۵۷۴۵۸۶

بررسی چرایی ترور دانشمندان هسته‌ای در نقد امروز رادیو فرهنگ

در پی به شهادت محسن فخری زاده، دانشمند دفاعی و همچنین در سالروز شهادت مجید شهریاری، رادیو فرهنگ به موضوع چرایی ترور دانشمندان هسته‌ای می‌پردازد.

بررسی چرایی ترور دانشمندان هسته‌ای در نقد امروز رادیو فرهنگبه گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،رادیو فرهنگ در سالروز شهادت مجید شهریاری و ترور مذبوحانه دشمن در شهادت فخر هسته ای ایران شهید محسن فخری زاده به موضوع چرایی ترور دانشمندان هسته ای می پردازد.

ترور پی‌درپی دانشمندان هسته‌ای ایرانی همواره این پرسش را مطرح می‌کند که به راستی چه افراد یا گروه‌هایی پشت این سوءقصدها قرار دارند و چه اهدافی را دنبال می‌کنند؟ پیچیدگی در برنامه ترورها بخشی از سیاستی است که از یک جهان‌بینی خاص نشات می‌گیرد.

این جهان‌بینی به القا ایرانی‌ستیزی، مسلمان ‌ستیزی و حمایت از رژیم‌صهیونیستی می پردازد و متصدیان این سیاست ها یک هدف مشترک را دنبال می کنند که در برنامه « نقد امروز» شنبه ۸ آذرماه این موضوع بررسی می شود.

در این برنامه با ارتباط با صالحی رئیس انرژی هستهای این موضوع که چرا دشمن به ترور اینچنین اشخاصی به این شکل روی می آورد‌پیگیری می شود و با حضورحسین مروتی نویسنده کتاب شهید علم و فرید شهریاری برادر شهید شهریاری نقش شهید دکتر مجید شهریاری در پیشرفت فعتالیت های صلح آمیز هسته ای ایران بررسی می شود .

همچنین در این برنامه شهریار حیدری شهریارحیدری نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی و خلفی رئیس سابق پژوهشگاه ومشاور رئیس سازمان اتمی به همراه انوروز نسب به بررسی دلایل دشمن برای ترور شخصیت های علمی به ویژه دانشمندان هسته ای می پردازند.

گفتنی است ،شهید محسن فخری زاده عصر جمعه در آبسرد دماوند ترور ‌به شهادت رسید همچنین مجید شهریاری که امروز سالروز شهادتش است از جمله دانشمندان هسته‌ای ایران به شمار می‌رود که با طراحی موساد، همکاری اطلاعاتی و عملیاتی منافقین در هشتم آذر ۱۳۸۹ خورشیدی به شهادت رسید. شهریاری را که به عنوان طراح تئوریک ساخت نسل جوان راکتورهای هسته‌ای می‌شناسند.

برنامه « نقد امروز» بامحور مطالبه گری در حوزه ی فرهنگ و پیگیری چگونگی مدیریت فرهنگی كشور شنبه ، دوشنبه و پنجشنبه ها ساعت ۱۰:۳۰ از رادیو فرهنگ پخش می شود تهیه کنندگی برنامه امروز را محمدرضا حاج حیدری برعهده دارد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
من خبرش رو دیر دیدم از ایرانصدا گوش کردم چه برنامه کوتاه و مفیدی بود دست شما که گفتین و اونا که ساختن درد نکنه
مریم جوانمردی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
سرعت عمل رادیو روووووو
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
بنام خداوند جان و خرد :
ایران اسلامی عزیزمان باید محکم و استوار از حق و حقوق پایمال شده اش مقتدرانه و قدرتمندانه دفاع کند و عادلانه و خردمندانه و متفکرانه و مقتدرانه و قدرتمندانه بخاطر ترور ناجوانمردان سردار دلها و یاران بلند مرتبه ملکوتیشان و ترور ناجوانمردانه دانشمندان عزیزمان باید چنان انتقام سخت و سنگین و سرد و خشک و خشن و شدید فلج کننده نابود کننده و تمام کننده ایی از صهیونیستهای جنایتکار تروریست و همپیمانانشان بگیرد که تا قیام قیامت بسوزند و فراموش نکنند که زدن و کشتن ایرانیان مومنین مسلمین حزب الله برایشان هزینه های بسیاری بسیار بسیار سنگینی به همراه خواهد داشت .
والسلام و صلوات التماس دعا و التماس تفکر .
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر