آجرلو: حضور افراد فوتبالی در انتخابات فدراسیون فوتبال ارزشمند است/ فتاحی قدرت مدیریت فوق العاده‌ای دارد

کاندیدای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال درباره نام نویسی خود در این انتخابات توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  مصطفی آجرلو کاندیدای انتخابات فدراسیون فوتبال بعد از ثبت نام در این انتخابات فدراسیون اظهار کرد: افتخار می‌کنم که به اتفاق خانم محمدیان و آقایان نصر اصفهانی و فتاحی می توانیم در انتخابات شرکت کنیم. انشاالله هر کسی که شایستگی دارد اداره فدراسیون را به عهده بگیرد. خدمت به فوتبال افتخاری است که می‌توانیم در کنار افرادی که در روز‌های اخیر ثبت نام کرده اند، انجام بدهیم.

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال درباره ورود چهره‌های فوتبالی به عرصه انتخابات بیان کرد: به هر حال اتفاق خوبی رخ داده و اینکه اهالی فوتبال به ویژه افراد خلاق فوتبالی که جوانی خود را برای این رشته ورزشی گذاشته‌اند این اجازه را دارند که وارد عرصه انتخابات شوند ارزشمند است.

او درباره ارزیابی‌اش از انتخابات این دوره فدراسیون فوتبال عنوان کرد: به نظر می‌رسد هر چه جلوتر می‌رویم فضای انتخابات مناسب‌تر می‌شود.

روند برگزاری انتخابات به شکل سالم به فوتبال کمک می کند 

آجرلو درباره اینکه آیا از نظر او فضای فعلی انتخابات هم مانند گذشته سیاسی شده است، بیان کرد: امیدوارم آن اتفاق‌ها دیگر تکرار نشود، زیرا آنچه که به فوتبال کمک می‌کند روند برگزاری انتخابات به شکل سالم است.

انتخابات محل لابی گری است 

او درباره اینکه آیا لابی‌های لازم را برای ورود به انتخابات انجام داده، اظهار کرد: به هر حال انتخابات محل لابی گری است و این موضوع روند طبیعی انتخابات محسوب می‌شود. باید شرایط به سمتی پیش برود که صاحبان فوتبال یعنی بازیکنان و مربیان که جوانی خود را برای این رشته ورزشی گذاشته اند اداره کننده فوتبال باشند.

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سعید فتاحی به عنوان نایب رئیس دوم مد نظر خود گفت: فکر می‌کنم فتاحی پدیده این انتخابات می‌شود، زیرا از جوان‌های ارزشمند فوتبال کشور است که قدرت مدیریت فوق‌العاده‌ای دارد. من می‌دیدم او یک روز در اصفهان حضور داشت و فردا به آبادان، شیراز و سایر شهر‌ها می‌رفت. فوتبال باید از توانمندی فتاحی بهره‌مند شود.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر