مدیرعامل شرکت ملی پست مطرح کرد؛

تلاش می‌کنیم مسائل و مشکلات بانوان شبکه پستی را حل کنیم

رمضانعلی سبحانی‌فر در دیدار با مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش حضور زنان در شبکه پستی خبر داد.

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، رمضانعلی سبحانی‌فر در دیدار با حانیه سامعی که با حضور فریبا مرادی عضو هیئت مدیره، مریم سلحشور مسئول امور بانوان و شماری از بانوان شبکه پستی انجام شد، به مسائل و مشکلات زنان اشاره کرد و گفت: مسائل زنان همواره برای ما مهم است، به همین دلیل تلاش می‌کنیم شرایط مناسبی را برای فعالیت آن‌ها فراهم آوریم.

وی با اشاره به اینکه ماهیت کار پست، خدماتی، فیزیکی و سخت‌افزاری است، به طوری که ۹۰ درصد کارکنان شبکه در بخش‌های اجرایی اعم از توزیع و تجزیه و مبادلات مشغول فعالیت هستند و تنها ۱۰ درصد در بخش‌های ستادی به کار گرفته شده‌اند، تصریح کرد: با وجود این، در حال حاضر حدود ۵۰ مورد از پست‌های مدیریتی از مدیریت ارشد گرفته تا مدیریت میانی، در اختیار بانوان قرار دارد.

معاون وزیر به موضوع استفاده بیشتر از ظرفیت نیروی انسانی زن در پست‌های مدیریتی و تصمیم‌ساز نیز اشاره کرد و گفت: بانوان می‌بایست با تقویت اعتماد به نفس و خودباوری، خود را آماده قبول این مسئولیت‌ها کنند تا بیش از پیش از توانمندی‌های آنان استفاده شود. سبحانی‌فر با توصیه به اینکه بانوان حفظ سلامت خود را در اولویت قرار دهند، افزود: استفاده از خدمات بیمه تکمیلی ظرفیت مناسبی فراهم آورده تا همه کارکنان به ویژه بانوان بدون پرداخت هزینه‌ای، به انجام آزمایشات غربالگری و پیشگیرانه بپردازند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه بهبود معیشت کارکنان با نگاه یکسان به همه کارکنان اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی در پرداختی‌ها، یکی از برنامه‌های محوری اوست، اظهار داشت: مصمم هستیم ضمن تقویت زیرساخت‌ها و آسانتر کردن شرایط کار همکاران، مطالبات آن‌ها به‌ویژه سختی کار و تبدیل وضعیت استخدامی آن‌ها را با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و به کمک نمایندگان مجلس دنبال کنیم.

در این جلسه مشاور وزیر و نماینده بانوان شرکت ملی پست به طرح مسائل و مشکلات بانوان شبکه پستی پرداختند و مدیرعامل در خصوص هر یک از موارد دستورات و توصیه‌های لازم را ارائه داد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر