کد خبر: ۷۶۲۸۸۰۵
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
کد خبر : ۷۶۲۸۸۰۵
گروه : سیاسی » دولت
روحانی در جلسه هیئت دولت:

حیات سیاسی رئیس‌جمهور قمارباز آمریکا تمام شد/ منابع آزاد شود دلار به ۱۵هزار تومان می‌رسد

رئیس‌جمهور گفت: رئیس‌جمهور آمریکا دارای یک تفکر تاجرمآبانه و قماربازانه بود و آنها می‌خواستند سه ماهه نظام ما را سرنگون کنند اما خودشان سرنگون شدند.

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت با بیان اینکه امسال در ایام سالروز فرار شاه معدوم، با یک حادثه‌ای شبیه آن حادثه در سطح دیگری از جهان مواجه هستیم، اظهار کرد: آن روز در بیست و ششم دی ماه فرار آن مزدور، نمادی برای رسوایی و پایان استبداد و استعمار خارجی در ایران بود و امروز هم با یک پدیده کم نظیری از سقوط یک مستبد دیگر در آمریکا مواجه هستیم و آنجا هم امروز بحث پایان یک دولت و آغاز یک دولت جدید نیست در آنجا هم امروز یک سقوطی همراه با سرافکندگی و رسوایی از سوی کاخ سفید را شاهد هستیم.

روحانی تصریح کرد: مردم عزیز و صبور ما طی سه سال گذشته در برابر این تروریست بزرگ تاریخ مقاومت کردند و علیرغم اینکه آن‌ها می‌خواستند سه ماهه نظام را سرنگون کنند خودشان با رسوایی سرنگون شدند.

وی با اشاره به شکست سیاست‌های فشار حداکثری و تروریسم اقتصادی دولت ترامپ گفت: آن‌ها می‌خواستند زندگی مردم را به هم بریزند، اما اکنون در پایان این سه سال جنگ و خشونت و اقدامات تروریستی، شاهد احیای اقتصاد کشورمان هستیم و امروز در پایان سال ۹۹ شاهد یک حرکت باثبات در اقتصاد کشور هستیم و مردم یک افق روشن‌تری را در پیش چشم خود می‌بینند.

رئیس جمهور با برشمردن شاخص رشد اقتصادی کشور در بخش‌های مختلف افزود: همه این حقایق این واقعیت را به ما می‌گوید که سیاست فشار حداکثری و تروریزم اقتصادی آمریکا با شکست قطعی و حتمی مواجه هست.

روحانی گفت: حالا غیر اینکه طراحان این سیاست هم در حال سرنگونی هستند و حیات سیاسی آن‌ها برای همیشه تمام شده است. یک رئیس جمهوری که فهم سیاسی نداشت، بر کشور مسلط شده بود و متاسفانه یک وزیر خارجه سفیه و یک مشاور امنیت ملی افراطی نادان هم در کنارش قرار گرفته بود و خودش هم که تفکرش تفکر تاجرمآبی و قماربازی بود و با این تفکر کار را پیش می‌برد و اکنون پایان کار آن‌ها را دیدیم.

وی اظهار کرد: این خیلی مهم است، در روزی که مردم ایران احساس پیروزی در برابر این فشار و این تروریزم را شاهد هستند مردم آمریکا شاهد یک شکست بزرگ در زندگی اجتماعی و سیاسی خودشان هستند، شاهد یک شکاف بزرگ در داخل آمریکا و آنچه که ما می‌گفتیم یک آدم قانون‌شکن وقتی نسبت به ملت‌های مظلوم و مستقل دنیا قانون‌شکنی می‌کند یک روزی نوبت خودِ ملت آمریکا هم فرامی‌رسد. کسی باور نمی‌کرد که این انسان قانون‌شکن نسبت به ملت خود، نسبت به امنیت خود، نسبت به مرکزی که مرکز قانون‌گذاری خودشان در کنگره می‌دانند آ‌نجا هم دستور آشوب بدهد، آنجا هم مردم را علیه همان دموکراسی که خودشان معتقد هستند در همان چارچوبی که معتقد هستند تحریک کند.

روحانی تصریح کرد: این مسئله روشن شد که مسیر شکست قانون، مسیر زیر پا گذاشتن تعهدات و مسیر زیرپا گذاشتن مقررات بین‌المللی نه پایان آن به نفع ملت‌هاست نه پایان آن به نفع خودِ ملت آمریکا بود. خودِ ملت آمریکا هم شاهد بود که این فرد چه صدمه‌هایی زد، حیثیت آمریکا در دنیا تا بخواهد به روز قبل از ترامپ برگردد سالیان دراز طول می‌کشد. اعتماد جهانی بخواهد به آمریکا برگردد سال‌ها طول می‌کشد و این خسارت بسیار عظیم و بزرگی بود که مردم آمریکا در این روز‌ها برایشان ملموس است و شاهد هستند.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تلاش رسانه‌هایی ضد ایرانی خارج از کشور، گفت: این رسانه‌ها به جای روایت ظلم‌ها و جنایات آمریکا دنبال نادیده انگاری همه این ظلم‌ها و فشار‌ها هستند و با پرده پوشی جنایات آمریکا مدام می‌گویند مدیران ایران ضعیف هستند.

روحانی با بیان اینکه عملکرد‌ها در سال ۹۵ و ۹۹ باید به عنوان یک معیار در کنار هم قرار گیرد، افزود: در هر دو این مقاطع مدیران این دولت کشور را با روحیه، تجریه و توان اداره کرده اند، هر تفاوتی بین سال ۹۵ با ۹۹ وجود دارد به جنایت و تروریسم آمریکا و فشار‌های اقتصادی غلط و نابجای این کشور مربوط می‌شود.

وی با تاکید بر ناموفق بودن فشار‌های حداکثری و تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران در طول سه سال گذشته، گفت: البته تحریم و فشار حداکثری در طول این سال‌ها رنج فراوانی بر ملت ایران تحمیل کرد، اما ملت ما ایستاد و مقاومت کرد و زانویش خم نشد.

روحانی با بیان اینکه اطمینان دارم مقاومت و ایستادگی پایان روشنی دارد و از ماه‌های آینده مردم نتیجه این صبر خود را خواهند دید، افزود: دولت بعدی آمریکا به هر سیاستی معتقد باشد به خوبی می‌داند که سیاست فشار حداکثری صد درصد شکست خورده و ادامه این مسیر امکان پذیر نیست و حتی اگر ترامپ هم موفق می‌شد، حداقل این را به خوبی می‌دانست با راهی که در پیش گرفته بود، موفق نخواهد شد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه صبر مردم، درایت رهبری، تلاش دولت و همکاری و همراهی قوای دیگر ما را به این نتیجه رسانده است، افزود: در مخیله دشمنان ما این بود که سه ماه بعد از اعمال فشار حداکثری، نظام ایران دیگر نیست، اما نمی‌فهمیدند که سه سال بعد از آن، خودشان هستند که سرنگون می‌شوند و پایان غم انگیز زندگی سیاسی خود را رقم می‌زنند.

روحانی در ادامه بااشاره به موفقیت‌های بدست آمده در مقابله با ویروس کرونا، ادامه داد: همکاری مردم در رعایت نکات بهداشتی و مقاومت آن‌ها در برابر مشکلات و تلاش و فداکاری کادر درمان باعث شده که امروز از نظر کرونا در وضعیت بهتری هستیم و درمورد تهیه و تولید واکسن مطمئن نیز دولت همه تلاش خود را انجام می‌دهد تا واکسیناسیون هرچه زودتر براساس اولویت‌های تعیین شده انجام شود.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ در مجلس شورای اسلامی، ضرورت همکاری دولت و مجلس درخصوص این لایحه مهم برای سرنوشت مردم را مورد تاکید قرار داد و افزود: لایحه بودجه یک لایحه تقنینی معمولی نیست و لایحه‌ای است که بیشتر رنگ اجرایی دارد و در قانون اساسی نیز در مورد آن با لحن خاصی صحبت شده است.

وی با بیان اینکه تهیه و تدوین لایحه بودجه با دولت است و مجلس باید آن را رسیدگی و تصویب کند، اظهار کرد: همکاری دولت و مجلس در مسیر تصویب لایحه بودجه بسیار مهم است و خواست ما این است که لایحه بودجه مطلوب جامعه و به نفع مردم تصویب و برای اجرا در سال آینده آماده باشد.

رئیس جمهور تاکید کرد: امور برنامه و بودجه کشور بر اساس قانون اساسی مستقیم برعهده رئیس جمهور است و هیچ جایی قانونگذار تعبیری به این محکمی ندارد، بودجه از اموری است که مربوط به رئیس جمهور است و با قوانین عادی فرق می‌کند. انچه باید در مجلس تصویب شود لایحه دولت است نه طرح مجلس، البته در مسیر بررسی و تصویب بودجه اصلاحات و تغییراتی هم صورت می‌گیرد که معمولا بین ۲ تا ۳ درصد بوده است.

تقویت ارزش پول ملی از نکات مهم برای دولت در لایحه بودجه است

روحانی با تاکید بر اینکه در لایحه بودجه نباید قانونگذاری انجام شود، گفت: شورای نگهبان هم در این زمینه بسیار و درمورد مسائل مالی حساس است، دولت و مجلس باید در تصویب لایحه بودجه با یکدیگر همکاری و همراهی کنند.

رئیس جمهور افزود: خطر این است که در بررسی لایحه بودجه از سوی نمایندگان درآمد‌هایی در نظر گرفته شود که تورم ایجاد کند و تاکید دولت بر این است که قدرت خرید مردم را در سال آینده تا ۲۵ درصد بالاببریم و فشار جدیدی به مردم وارد نشود.

روحانی با تاکید بر اینکه مالیات باید متعادل باشد، زیرا فشار آن در نهایت بر دوش مردم و مصرف کنندگان خواهد بود، افزود: باید دقت کنیم که فشار نهایی در افزایش مالیات‌ها بر کجا وارد می‌شود.

وی تقویت ارزش پول ملی را از نکات مهم برای دولت در لایحه بودجه عنوان کرد و افزود: در لایحه بودجه ۱۴۰۰ موضوع مهم برای دولت این بود که ارزش پول ملی را بالا ببریم به همین خاطر با توجه به اینکه افق آینده را روشن می‌بینیم قیمت دلار در لایحه بودجه را ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در نظر گرفتیم.

روحانی با تاکید بر تلاش دولت برای کاهش قیمت دلار در سال آینده، افزود: قیمت امروز دلار واقعی نیست و اگر همین امروز منابع ارزی ما در خارج از کشور آزاد شود، قیمت دلار به ۱۵ تا ۱۶ هزار تومان کاهش خواهد یافت، البته امروز شرایط ما نسبت به گذشته بهتر است و اطمینان دارم که در آینده هم بهتر از این خواهد شد.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به اهمیت موضوع امنیت در اقتصاد کشور، گفت: اقتصاد مردم و حرکت جامعه وابسته به امنیت است و امنیت به این است که قانون و مقررات، تثبیت باشد و مردم و سرمایه گذاران اطمینان خاطر و اعتماد داشته باشند که می‌توانند بر مبنای قانون سرمایه گذاری در تولید را انجام دهند.

روحانی با بیان اینکه امنیت سرمایه گذاری با قوانین مجلس و دولت و همراهی قوه قضائیه تامین می‌شود، اظهار داشت: در مجلس چیزی تصویب شود که امید و اعتماد مردم در سرمایه گذاری دچار مشکل نشود، باید به این امنیت توجه کنیم و چیز‌هایی که دولت، مجلس و قانون به مردم قول داده دچار تغییرات نشود.

رئیس جمهور در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد با همکاری و همراهی دولت و مجلس لایحه بودجه به بهترین شکل ممکن تصویب و برای اجرا در اختیار دولت قرار گیرد و سال آینده شرایط خوبی در انتظار مردم باشد.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۵۸
در انتظار بررسی: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
مارا به خیر تو امید نیست شر مرسان
Navid
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
خدا رو شکر دلار پنج هزار تومان نشد

نزدیک بود با یک رای اشتباه دلار بشه پنج تومن

روحانی مچکریم که به ما نشون دادی نتیجه اعتماد به آمریکا رو
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
روحانی گفته اگه پولای بلوکه شدمون آزاد بشه قیمت دلار ارزون میشه!
اولاً که ارز ذخیره کردید واسه دم انتخابات که دلارو بکشید پایین و مردم نفهم نیستن
دوماً اینم سرسلامتی سپاهه؟! پس نقش وزارت خارجه و دولت زبان دنیا بلد شما دقیقاً چی بود؟!
حتی یه خودکارم پرت نکردین!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
خوب تو دنیا میلیارد مسلمون هستند چرا ما اینقدر دشمن داریم اصلا تو خودمون هم دشمن خودمونیم فقط حرف میزنیم اگه نه پاش که بیفته بیچارت میکنم این واقعیتی هست که برا هم داریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
انشااله مات ودولت جشن سرنگونی ترامپ قمار باز را بگیریم وشاهد این باشیم که انشااله ترامپ به زباله دان تاریخ بپوند
میلاد67
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ان شاءالله به زودی حیات سیاسی تو هم تمام میشه...مردم یه نفس راحتی میکشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
۱۵هزار؟چه خبره؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
وقتی دبیر شورای عالی امنیت ملی بودی با خودم فکر میکردم این فرد میتونه رئیس جمهور خوبی باشه.اگر اختیار نداری استعفاء بده. اگر اختیار داری حیات سیاسی خودت را ارزان نفروش.حالا دوره ی شماهاست بتازید اما تعالیم دین ما میگه این روش پایدار نیست.
عماد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
فشار حداکثری یعنی فاصله حداکثری، فاصله حداکثری من با خودم، فاصله حداکثری من با خدا، فاصله حداکثری من با مردم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
بداد مردم برس
سید هادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
تا حالا که هر چی گفته برعکس شده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
اینها جملات شماست
ولی به جامعه ایران برمی خورد تا آمریکا


مردم آمریکا شاهد یک شکست بزرگ در زندگی اجتماعی و سیاسی خودشان هستند، شاهد یک شکاف بزرگ در داخل آمریکا و آنچه که ما می‌گفتیم یک آدم قانون‌شکن وقتی نسبت به ملت‌های مظلوم و مستقل دنیا قانون‌شکنی می‌کند یک روزی نوبت خودِ ملت آمریکا هم فرامی‌رسد
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
مای بی بی مولفیکس 28عدد بود 65تومن بود شده 24عدد 120هزارتومن معلومه که چی سر کشور اومده تو هی بگو اگراگر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
هنوز پول ازاد نشده کیسه براش دوختند وگر نه همه می دونند که اگه ۱۰۰ برابر این پول هم به این دولت بدی وضع مردم روز به روز بدتر میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
همتون سروته یکی هستین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
عجب ریس ج حقوقدان واقتصاددانی همه چیزراپیش بینی میکند اسم هرچیزی اوردتورم رفت بالاتربیشبینی بسیارعالی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
دیگه زیرش نزن گفتید سال آینده دلار میشه 11 هزار 500
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ان شاالله حیات سیاسی افساد طلب ها هم تمام شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
خوب شد رئیسی رای نیاورد که دلار بشه 5هزار تومان.
حالا حق مردمی که به این مزخرفات گوش دادن همینه
ناشناس
|
France
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
خودتون رو واسه دلار ۴۰ تومن آماده کنید :)
پدرام
|
United States of America
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
انشالله که حیات سیاسی و فیزیکی همه خائنین به این مملکت هر چه زودتر تمام بشه و در پایین ترین درجه جهنم سکنی گزینند.
انشالله
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
خدا به خیر کنه. دوباره رییس جمهور حقوقدان پیش بینی کرد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
انشا ا. اين جمعه از خواب پاشي و ببيني دلار شده ١٥٠٠٠ تومن !!!!!!!
پاسخ ها
جانباز 70 درصد
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
جالبه که بدانید بودجه 1400 را با نرخ 25000 تومان دارند می بندند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
اگر مواظب سهام های خود باشید نفروشید چیزی ارزان نمیشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
یا ابوالفضل باز دولت گفت یه چیزی ارزون میشه .بدبخت شدیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
اگه تحریما برداشته بشه دلار باید بیاد زیره ده تومن چه خبر پانزده هزار!!!؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر و بعد از هفت سال اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر اگر ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
عجب!میگین منابع آزاد بشه دلار میشه ۱۵؟!یعنی تو این سه سال منابع نبود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
15هزار تومن هم باز زیاده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
دلار 15000 تومانی؟ والا همینم زیاده گرچه امیدی نداریم که همینم محقق بشه
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
امید واریم همه دشمنان خارجی و داخلی ملت ایران به درک واصل بشن
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
آقای روحانی صندوق پالایشی ک ب مردم فروختید6000هزارتومن معامله میشه چرا از صندوق خودتون حمایت نمیکنید این بود توزیع ثروت بین مردم ،مردم غرق در ضررد هستن
سه سال لعنتی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
قمار =یک سر برد یک سر باخت
برجام با تعریف آقایون = برد برد یا باخت باخت برای دو طرف
اما تو این سه سال .....
نکنه دوستان بر جامی ما تو کنگره جارو را تو دست اون بدبخت کار ترامپ را یکسره کنند به اسم هوا دار ترامپ
دوباره بایدن خوردن قهوه قدم زدن و.....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
بی صبرانه منتظر روزی هستیم که روحانی و وزرا کابینش را پای میز محاکمه ببینیم.بشرط اینکه بعداً از کانادا سر در نیارن
علی...
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
لعنت به خائنین به این مردم شریف و خائنین به حکومت عزیز اسلامی مان
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ترامپ قمار باز ......... باشه

شماها که نماز شب خوندید چه گلی به سر اقتصاد کشور زدید ؟؟

هر کی رو تو گور خودش میزارن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
دلار میشه ۵۰۰ ریال
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
بابا دلتا خوش نکن به اینکه بایدن بیاد دلا رمیشه 15تومن.نه نه اون بایدنه شاید بد تر از ترامپه باشه. به توان داخلی و مردمت اعتماد کن.دلارله میش.باورکن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
مگه نگفتین قیمت دلار دست خودتان است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
این یعنی دلار میشه ۵۰ تومن......
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
دلار نشه سی تومن صلوات
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
همه مردم ایران با بورست فهمیدن قمارباز کیه، امان از روزی که صبرا تموم بشه بد حور به آتش کشیده میشین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
گرانی دلار یعنی ارزانی کالاهای ایرانی برای خارجی ها وگرانی کالاهای ایرانی برای مردم داخل کشور
قای رؤح
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
آقای روحانی چندروز پیش گفتیددولت ازبورس حمایت می کند این همه سقوط کرد لطفا به سخنانی که می گویید عمل کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
دلت خوشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
دلار ۱۵۰۰۰ تومان واقعی نیست.شمایید که ریال کشور را اینقدر بی ارزش کردید .
محمود
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
تو رو جان مادرت آقای دکتر روحانی شما نظر نده وقتی میگی ۱۵تومن یعنی ۱۵۰تومن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
حرف حق
بیداد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
بشین تا باز شه.!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
اقای روحانی به خدا تکیه کن نه به کدخدا
اگر هم این کدخدای جدید با سیاست بازی دانه پاشی موقت و مقطعی انجام دادند جان مادرت جوگیر شوق زده و ذوق زده نشو
زود فریب نخور وعده و وعیدو نخور
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
قیمت واقعی دلار ۱۱تومان بیش نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
۱۱تومن؟؟؟؟تو بگو هزار تومن.کشوری با این همه ثروت چرا باید ارزش پولش این همه کم باشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ترامپ برود ، منابع آزاد شود ، باز هم شما قيمت دلار رو كاهش نميديد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
مثل گشایش اقتصادیت.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
سلام، اونوقت درآمد دولت کم میشه!
حسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
کی بر میگرده دو هزار تومن؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
در خواب
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر