در نامه‌ای به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح؛

بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما خواستار اجرایی نشدن تعلیق امریه فارغ‌التحصیلان این دانشگاه شد

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما پیرو تعلیق امریه سربازی فارغ التحصیلان این دانشگاه به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح نامه نوشت.

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما پیرو تعلیق امریه سربازی فارغ التحصیلان این دانشگاه به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سردار سرلشکر باقری نامه نوشت.

متن نامه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

سردار سرلشکر پاسدارباقری
ریاست محترم ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی

با سلام و صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)، همانطور که مستحضرید جذب سرباز به صورت امریه در ماه های اخیر به حالت تعلیق درآمده است.دلیل این اتفاق ، ویروس منحوس کرونا و کمبود سرباز در نیروهای مسلح عنوان شده است.

نیک می دانیم امنیت یکی از مهمترین ارکان جامعه است لکن عنایت به این مسئله خالی از لطف نیست ، دانشگاه های متصل به دستگاهی که تربیت نیروی کار متخصص سازمان متبوع را در دست دستور کار دارند بسیار محدود هستند و دانشجویان فارغ التحصیل این دانشگاه ها در مدت سربازی به صورت امریه همانند نیروی کار رسمی پا به پای سایر کارمندان انجام وظیفه می کنند،خصوصاً دانشگاه صدا و سیما که در برخی رشته ها منحصربه فرد است.

لذا با عنایت به ماده ۷۷ قانون نظام وظیفه عمومی جهت به کارگیری حتی الامکان متناسب با تحصیلات و قابلیت های به‌کارگیری و همچنین تعداد بسیار اندک دانشجویان فارغ التحصیل آماده به خدمت نسبت به کل افراد اعزامی به نظر می رسد با مساعدت مدبرانه جنابعالی امکان اصلاح روند تعلیق امریه در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران فراهم آید تا موجب به کارگیری سربازان وظیفه در زمینه تخصصی خود گردد.

ذکر این نکته ضروریست با توجه به نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای (حفظه الله) به مقوله رسانه و جنگ رسانه‌ای مورد نظر معظم له ، یقیناً استفاده از نیروهای جوان، متخصص و متعهد انقلابی بیش از پیش در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران کارآمدی و حرکت به سمت آرمان‌های انقلاب اسلامی را میسر می نماید.

رجاء واثق دارد سردار سرلشکر پاسدار با عنایت به آنچه پیشتر ،آمد مشکل گشای این مسئله باشند.

بیش از پیش از حسن توجه و حمایت‌های پدرانه تان کمال امتنان را داریم.

باتشکر

سجادفخرایی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما»

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر