رشد ۸۷ درصدی پرونده‌های اجرایی مختومه در فارس

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس از رشد ۸۷ درصدی پرونده‌های اجرایی مختومه در استان طی ۹ ماهه امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سید مهدی هاشمی گفت: ۱۱ هزار و ۹۵۸ پرونده اجرایی در بخش‌های اجرای ادارات تابعه ثبتی سراسر فارس از ابتدای امسال تا پایان آذرماه تشکیل شده است.

او افزود: در همین مدت تعداد ۲۲ هزار و ۴۶۹ پرونده اجرایی متعلق به سال‌های ماقبل و امسال مختومه شده و شاهد رشد ۸۷ درصدی مختومه کرده پرونده‌ها توسط ادارات اجرای ثبت این اداره کل هستیم.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس بیان کرد: همچنین در این بازه زمانی مبلغ ۴ هزار و ۸۸۲ میلیارد و ۸۶۵ میلیون و ۱۷۸ هزار و ۵۸۴ ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها در این استان توسط ادارات اجرای ثبت وصول شده که از این میزان قریب به ۳ هزار و ۲۹۷ میلیارد ریال سهم وصول مطالبات بانک‌های دولتی و بالغ بر ۱ هزار و ۴۸۶ میلیارد ریال وصولی مطالبات بانک‌های خصوصی در استان است.

هاشمی، اولویت ادارات اجرای ثبت فارس را حرکت در مسیر سیاست‌های تحولی سازمان و سرعت بخشی به فرایند رسیدگی و مختومه کردن پرونده‌های موجود با هدف دفاع از حقوق ذینفعان و استمرار روند مثبت نسبت پرونده‌های مختومه به وارده عنوان کرد.

او همچنین عزم جدی ادارات اجرای ثبت در همسویی با برنامه‌های ابلاغی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، اقدامات و ساماندهی مطلوب بهره گیری از زیرساخت‌های الکترونیکی در مبحث اجرا را از مهم‌ترین مؤلفه‌های کسب نتایج ارزشمند در این حوزه برشمرد و این امر را ماحصل حرکت به سمت ثبت نوین دانست.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر