یک‌هزار نفر از ایتام همدان نیازمند حامی هستند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) در همدان از افزایش ۷۷ درصدی کمک حامیان ایتام در همدان خبر داد و گفت: یک‌هزار نفر از ایتام همدان نیازمند حامی هستند.

یک‌هزار از ایتام همدان نیازمند حامی هستندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان با بیان اینکه در ۹ ماهه گذشته ۳۱ میلیارد تومان توسط خیران به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز شده است اظهار کرد: کمیته امداد در این زمینه وظیفه هدایت و نظارت بر روابط بین ایتام و حامیان را دارد.

ترکمانه از افزایش ۷۷ درصدی میزان کمک حامیان در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: حدود یک‌هزار نفر از ایتام و محسنین استان همچنان در انتظار حمایت مردم نوع‌دوست استان و خیران هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان در خصوص نحوه ثبت‌نام در طرح اکرام ایتام و محسنین یادآور شد: افراد خیر و نیکوکار می‌توانند با پرداخت حداقل ۵۰ هزار تومان برای هر یتیم در ماه، جزو حامیان ایتام قرار گیرند که امیدواریم شاهد افزایش حامیان در این طرح باشیم.

او  اضافه کرد: خیرانی که تمایل به مشارکت در این امر خداپسندانه دارند، می‌توانند علاوه بر مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، با ورود به سایت Ekram.Emdad.ir یا ارسال عدد یک به شماره ۰۳۰۰۰۳۳۳۳ نسبت به ثبت‌نام خود در این فعالیت معنوی اقدام کنند.

ترکمانه بیان کرد: طرح پویش «ایران مهربان» که طرح افزایش دریافتی ایتام است نیز در حال اجراست و برای تحقق این سیاست از همه اقشار چه کارمندان دولت، چه بازاریان و چه سایر اقشار برای مشارکت دعوت می‌شود.

انتهای پیام/د

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر