وجود کالا‌های اساسی به اندازه نیاز مردم در بازار قصرشیرین

فرماندار قصرشیرین گفت : کالا‌های اساسی به اندازه نیاز مردم در بازار این شهرستان وجود دارد و در این خصوص مشکل و کمبودی نداریم.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مرادعلی تاتار فرماندار قصرشیرین گفت : در زمینه تامین کالا‌های اساسی قصرشیرین با وجود اینکه علاوه بر جمعیت اصلی شهر نیرو‌های نظامی و عشایر نیز در منطقه وجود دارند، شهرستان ما عملکرد خوبی داشته و تمامی مردم مایحتاج خود را از داخل شهرستان خریداری می‌کنند.

او گفت : هم اکنون با احتساب عشایر و نیرو‌های نظامی منطقه، جمعیت شهرستان به ۴۰ هزار تن می‌رسد که اقلام اساسی نیز به اندازه مصرف و نیاز شهرستان وجود دارد.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین افزود: در زمینه توزیع گاز مایع در شهرستان مشکل داشتیم که این سراسری و مربوط به خرابی پالایشگاه اراک بود، ولی تلاش می‌کنیم تا مردم در این خصوص مشکلی نداشته باشند.

تاتار ادامه داد: در یک ماه گذشته ۱۶۱ مورد بازرسی از سطح بازار شهرستان به عمل آمد که در این رابطه برای پنج واحد متخلف تشکیل پرونده شده است.

او افزود: مهم‌ترین تخلف واحد‌های صنفی، کم فروشی و گران فروشی، درج نکردن قیمت و رعایت نکردن مسایل بهداشتی بوده است.

او گفت: ۲۸ مورد بازرسی از خبازی‌های شهرستان و ۱۶ مورد نیز گشت مشترک از سطح واحد‌های صنفی انجام شده است.

تاتار ادامه داد: با وجود بحران کرونا و همچنین مشکلات اقتصادی کشور ما باید تلاش خودمان را بیش از پیش برای بهبود اوضاع مردم به کار گیریم به نحوی که کالا‌های اساسی به موقع به دست مصرف کنندگان برسد.

فرماندار قصرشیرین گفت: در زمینه ابتلا به کرونا وضعیت این شهرستان آبی است، ولی باید مردم همچنان توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنند و فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را جدی بگیرند، چون وضعیت شکننده است و درصورت عادی انگاری با موج جدید کرونا مواجه می‌شویم.

او خواستار همکاری مردم در راستای تنظیم بازار و ارائه گزارش تخلفات واحد‌های صنفی از طریق تماس با شماره تلفن ۱۲۴ به منظور برخورد با متخلفان و گران فروشان و احتکارکنندگان مواد غذایی شد .

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر