دستگیری سارق زورگیر ساختمان‌های نیمه کاره

رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف پرونده سرقت به عنف ساختمانی نیمه کاره و دستگیری سارق زورگیر با همکاری کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ "صادق ضرونی" بیان داشت: بیست و هشتم خرداد ماه سازنده ساختمانی نیمه کاره به کلانتری ۱۲۷ نارمک تماس و اظهار کرد، ۲ مرد جوان وارد ساختمان نیمه کاره اش شدند و به زور یک دستگاه موبایل که متعلق به وی بوده و در اختیار نگهبان ساختمان قرار داده بود، از وی زورگیری و از محل گریخته اند.

وی عنوان کرد: تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی و پس از بررسی صحت خبر دریافتی، پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی برای شناسایی ودستگیری متهمان ارجاع و کارآگاهان این پایگاه با بررسی‌های پلیسی موفق شدند تصویر واضحی از چهره یکی از سارقان را به دست بیاورند.

رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک ابراز داشت: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و تا کنون به دفعات مختلف روانه زندان شده اند و در نهایت در بررسی‌های انجام شده آخرین اقامت سارق زورگیر شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: با هماهنگی‌های قضائی تیمی از کارآگاهان به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی انتقال دهند.

سرهنگ ضرونی با اشاره به اینکه متهم در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی با همکاری همدستش معترف شد، اضافه کرد: با صدور قرار تامین مناسب متهم برای تحمل کیفر روانه زندان شد و تلاش برای دستگیری متهم متواری کماکان ادامه دارد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر