۲۰۰ مورد نداشتن انطباق استاندارد در اجرای پروژه تله‌کابین

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت : شرکت بازرسی طی ۲ مرحله ۲۰۰ مورد نداشتن انطباق استاندارد را در اجرای پروژه تله‌کابین گزارش کرده است که باید برای حفظ ایمنی مردم همه این ایرادات برطرف شود.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، محمودرضا نیازی مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نحوه اجرای فنداسیون و جوشکاری پروژه تله‌کابین ایراد دارد، گفت : طبق قانون کلیه تجهیزات تله‌کابین مشمول قانون استاندارد اجباری است.

تله‌کابین کرمانشاه می‌تواند به یک سازه خطرناک تبدیل شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت : اگر اصول فنی در پروژه تله‌کابین رعایت نشود تبدیل به یک سازه خطرناک می‌شود که جان همشهریان و گردشگران را هم تهدید می‌کند.

مهرداد سالاری ضمن گلایه از نماینده شهرداری کرمانشاه که در جلسه برای پاسخگویی حاضر نشده بود، افزود: پروژه تله‌کابین کرمانشاه بسیار مهم و برای توسعه گردشگری تاثیرگذار است، اما نباید این سازه جان بهره‌برداران را تهدید کند.

او با اشاره به ایرادات وارد شده به پروژه از سوی اداره استاندارد افزود: شهرداری موظف است ظرف یک هفته آینده نسبت به ارایه توضیحات و رفع مشکلات فنی این پروژه اقدام کند در غیر این صورت طبق قانون با این پروژه برخورد و از پیشرفت آن جلوگیری می‌شود.

سالاری ادامه داد: به دلیل اینکه خانواده‌ها از این مکان استفاده می‌کنند و مردم به صورت مستمر در این مکان حضور دارند، تله‌کابین جز سازه‌های مهم محسوب می‌شود که باید با ضریب اطمینان بالایی ساخته شود .

انتهای پیام/د

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر