آغاز فعالیت کارزار رسانه‌ای پیشگیری از اعتیاد در محیط کار+ فیلم

کارزار رسانه‌ای پیشگیری از اعتیاد در محیط کار و کارزار رسانه‌ای ارتقای مهارت‌های شناختی رفتاری در مناطق حاشیه نشین در سطح استان اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، آیین افتتاح کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد در محیط کار و کارزار رسانه ای ارتقای مهارت های شناختی رفتاری در مناطق حاشیه نشین در سطح استان اصفهان با حضور نمایندگان سازمان های مردم نهاد  و جمعی از اصحاب رسانه، برگزار شد.


 ولی اله نصر مدیر کل بهزیستی استان اصفهان  ضمن اشاره به خدمات شهید والامقام دکتر فیاض بخش در راستای تاسیس سازمان بهزیستی، ابراز داشت: دکتر فیاض بخش در بدو تاسیس بهزیستی با تاکید بر توانمند سازی افراد دارای معلولیت کار را شروع کرد و در ادامه پیشگیری از معلولیت ها، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ... دنبال شد و بهزیستی امروز بالغ بر ۱۵۰ ریز فعالیت دارد.

او افزود: امروز رویکرد های مواجهه با اعتیاد به عنوان یک پدیده اجتماعی متعادل شده است و پذیرفتن آن به عنوان یک پدیده اجتماعی بهترین رویکرد مورد قبول در دنیاست.

 ولی اله نصر گفت: پیشگیری از گسترش اعتیاد و کاهش تبعات این پدیده اجتماعی به صورت تخصصی دنبال می‌شود. بهزیستی در این راستا طرح های مختلفی را انجام داده است. در حال حاضر هم با توجه به شیوع کرونا، دو کارزار رسانه ای به همت حوزه پیشگیری بهزیستی کشور و استان در محیط کار و مناطق حاشیه ای کلید خورده است که امروز شاهد افتتاح این طرح در استان هستیم.

انتهای پیام/ش

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر