معاون وزیر تعاون خبر داد؛

حذف بسیاری از شرکت‌های کاغذی منشا رانت اقتصادی

پناه گفت:بسیاری از شرکت‌های کاغذی که منشا رانت‌ اقتصادی بودند حذف و شرکت‌های زیان ده نیز تعیین تکلیف شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،  غلامرضا پناه، معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز چهارشنبه در دیدار با استاندار قم، گفت: در طول چهار سال گذشته بسیاری از شرکت‌های کاغذی که منشا برخی رانت‌های اقتصادی بودند حذف شدند و شرکت‌های زیان ده نیز تعیین تکلیف شده‌اند.

او افزود: شفاف سازی معاملات شرکت‌های وابسته به شستا( شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی)و الزام بر پرداخت بدهی‌های گذشته برای انجام معاملات جدید نیز در طول ۴ سال گذشته عملیاتی شده است.

پناه  بیان کرد: ۴۵ میلیون نفر از جمعیت کشور به نحوی ارتباط تنگاتنگی با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بالغ بر یک و نیم میلیون نفر از بازنشستگان کشوری نیز از خدمات این وزارت خانه بهره مند می‌شوند.

پناه افزود: بهبود حمایت‌های درمانی و ارائه تسهیلات ازدواج به فرزندان بازنشستگان در طی چهار سال گذشته با روند مطلوبی در وزارتخانه دنبال شده است.

به گفته او با پرداخت کامل بدهی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به وزارت بهداشت مشکل پذیرش دفترچه درمانی در بیمارستان‌های کشور برطرف شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: یک هزار و ۸۰۰ بخشنامه که ناسخ و منسوخ یکدیگر بودند، اما از دستور کار وزارتخانه خارج نشده بودند و نوعی سردرگمی برای مردم به وجود آورده بود با دستور وزیر حذف و تمامی آن‌ها در ۶۰ بخشنامه ساماندهی شده اند.

پناه عنوان کرد: تمام حقوق و پرداختی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شفاف سازی شده و مردم می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: ادغام شرکت‌های وابسته به پگاه در تمام استان‌ها و راه اندازی هلدینگ بزرگ برای سوددهی بیشتر این شرکت هم نتیجه بخش بوده است.

او در ادامه عنوان کرد: رسیدن به نرخ بیکاری ۸ درصد در قم نشان از فعالیت بی وقفه مدیران و واحد‌های تولیدی دارد.

انتهای پیام/ش

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر