عضو شورای شهر شیراز:

سامانه مدیریت حمل بار شیراز راه‌اندازی می‌شود

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای شهر شیراز، از راه‌اندازی سامانه مدیریت حمل‌ونقل بار بهمن‌ماه امسال خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، لیلا دودمان با بیان اینکه سامانه مدیریت حمل بار شیراز راه‌اندازی می‌شود، گفت: معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز پروژه‌هایی را در زمینه یادشده تعریف خواهد کرد که در دستور کار آینده شهرداری قرار می‌گیرد.

او با اشاره به ضرورت تسریع در دریافت درگاه‌های پرداخت در پروژه‌های شهروندی دارای اولویت، گفت: معاونت مالی و اقتصادی شهرداری موظف است، ظرف مدت دو روز اقدامات لازم را به‌منظور راه‌اندازی دستکم سه درگاه پرداخت انجام دهد.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد: این درگاه‌ها باید به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات تحویل و گزارش کتبی اقدامات انجام‌گرفته نیز به کمیسیون اعلام شود.

او در ادامه این جلسه، به ارائه راهکار‌های اجرایی پارک انرژی ازسوی شرکت رسانا رهاورد رادین اشاره کرد و گفت: طی نشستی با این شرکت، مجموعه یادشده آمادگی دارد پارک انرژی را ایجاد و تجهیز کند.

دودمان تاکید کرد: این شرکت موظف است بعد از مطالعه و بررسی طرح مطالعات انرژی، گزارش کاملی از راهکار‌های اجرایی پارک انرژی به کمیسیون ارائه دهد.

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای شیراز همچنین طرح‌های اولویت‌دار این کمیسیون را برشمرد و گفت: در این راستا، معاونت حمل‌ونقل و ترافیک مکلف است، گزارش کاملی از زمان رونمایی پروژه‌ها ارائه دهد و تمامی اطلاعات را در سامانه فرابر به‌روزرسانی کند.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر