قضاوت و نظارت ۱۲ داور کرمانی در لیگ‌های مختلف کشور

۳ داور از استان کرمان در لیگ برتر بزرگسالان، ۴ تا در لیگ برتر جوانان، یک ناظر در لیگ دسته دوم بزرگسالان و ۴ داور نیز در لیگ دسته سوم بزرگسالان کشور حضور دارند.

عرفان امیرخسروی، رئیس کمیته های روابط عمومی و فرهنگی هیئت فوتبال استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، به دیدار‌های نمایندگان استان کرمان و داوران قضاوت کننده در لیگ‌های مختلف کشور اشاره کرد و گفت: در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور در بخش جوانان، گل گهر سیرجان ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه در خانه مقابل فولاد خوزستان صف آرایی می‌کند.

او افزود: مسعود مرادیان در کنار محمد جواد رضایی و امیر حسین شهریارزاده این دیدار را قضاوت می‌کند و شایان زارع نیز داور چهارم است.

امیرخسروی تصریح کرد: در دیگر این دیدار‌ها نیز مس کرمان میهمان تیم جندی شاپور دزفول است که ایمان چگینی، رسول صالحی، مسعود امیری و عرفان ملکی کوبل داوری این دایدار هستند.

او با اعلام اینکه در دیدار‌های همین هفته، ایمان سبز شیراز در مقابل ذوب آهن اصفهان به میدان می‌رود که این دیدار را کوبل داوری استان کرمان قضاوت می‌کنند، بیان داشت: بدین ترتیب امیر اسماعیلی مقدم در کنار مرتضی چاهخوریزاده و مرتضی عرب نژاد این بازی را سوت می‌زنند و امید کدخدایی داور چهارم است.

رئیس کمیته‌های روابط عمومی و فرهنگی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور در بخش بزرگسالان هم، روز دوشنبه ۶ بهمن، صنعت نفت آبادان برابر سپاهان به میدان می‌رود که این دیدار را یک کوبل داوری از استان کرمان قضاوت می‌کنند.

امیرخسروی افزود: بر این اساس، سید رضا مهدوی، امیررضا آشور ماهانی، احد سلطانی از استان کرمان این دیدار را سوت می‌زنند.

او تصریح کرد: در هفته ششم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، فصل مسابقاتی ۱۴۰۰ ـ ۱۳۹۹ مس نوین کرمان ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۸ بهمن ماه ۹۹ مقابل شهرداری بندرعباس به میدان می‌رود که امیرحسین یزدانی در کنار صدرالله صفری و سجاد باباخانی این دیدار را قضاوت می‌کنند و حسین شفیعی داور چهارم و محسن فریمانی ناظر این دیدار است.

امیرخسروی بیان داشت: در دیگر دیدار‌های این هفته، مس شهر بابک مقابل شهدای بابلسر به میدان می‌رود که فرهاد قاسمی در کنار امین عمویی و حمید صحرایی این دیدار را قضاوت می‌کنند و حسین اسماعیلی داور چهارم و سعید بخشی زاده ناظر این بازی است.

رئیس کمیته‌های روابط عمومی و فرهنگی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: همچنین شهرداری بم مقابل شهرداری ماهشهر به میدان می‌رود که عباس کارگر در کنار سید حمیدرضا امامی و میثم فانی زاده این دیدار را قضاوت می‌کند، علیرضا نورالهی داور چهارم و مجید معماری ناظر این بازی است.

امیرخسروی با اشاره به نظارت داور کرمانی در رقابت‌های این هفته افزود: تیم پاس همدان نیز مقابل شهید قندی یزد به میدان می‌رود که مهدی موسی پور از کرمان ناظر این دیدار است.

او تصریح کرد: در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور، فصل مسابقاتی ۱۴۰۰ ـ ۱۳۹۹، ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۷ بهمن ماه ۹۹، امیدواران مشیز کرمان مقابل ون پارس نقش جهان به میدان می‌رود که این دیدار را مجتبی مختاری در کنار رمضان رضایی مقدم و مسعود مرادزاده قضاوت می‌کند و سامان گودرزی داور چهارم است.

امیرخسروی به قضاوت کوبل داوری استان کرمان در این هفته اشاره کرد و بیان داشت: خلیج فارس میناب، ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۹۹ مقابل رضوانی اصفهان به میدان می‌رود که این دیدار را محمدرضا عسکری در کنار محمد تقی دهقان و سجاد احمدی قضاوت می‌کند و الیاس یابقی به داور چهارم است.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر