تامین تجهیزات حفاری چاه‌های نفت و گاز با همکاری شرکت فناوری تجهیزات سرچاهی

شرکت ملی حفاری ایران و شرکت فناوری تجهیزات سرچاهی (وتکو) در زمینه تامین نیاز‌های کاربردی در تکمیل عملیات حفاری چاه‌های نفت و گاز قرارداد همکاری امضا کردند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، قرارداد تامین نیاز‌های کاربردی در تکمیل عملیات حفاری چاه‌های نفت و گاز به امضای سید عبداله موسوی مدیرعامل ملی حفاری و امیرمهدی جواهر دشتی مدیرعامل وتکو رسید.

در آیین امضا و مبادله این قرارداد همکاری مقرر شد، شرکت وتکو در مدت تعیین شده در این سند نسبت به تامین تجهیزات و ادوات سرچاهی مورد نیاز ملی حفاری حسب قیمت‌های مورد توافق اقدام کند.

سید عبدالله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در این مراسم که با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شد، گفت: با توجه به ورود این شرکت به اجرای پروژه‌های میدان محور و انجام پروژه‌های سطح الارضی و تحت الارضی، لزوم همکاری با شرکت‌های توانمند داخلی در موضوع ساخت تجهیزات و ادوات، بسیار با اهمیت است.

او افزود: شرکت ملی حفاری ایران در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های دولت و وزارت نفت، تامین حداکثری نیاز‌های کالایی خود را در بخش‌های عملیات حفاری و خدمات جانبی فنی و مهندسی از منابع داخلی در دستور کار قرار داده و در این ارتباط با افزون بر ۱۳۰ شرکت سازنده و مجموعه‌های بزرگ صنعتی در استان‌های مختلف کشور همکاری مستمر دارد.

امیر مهدی جواهر دشتی مدیرعامل شرکت فناوری تجهیزات سرچاهی (وتکو) نیز با بیان اینکه این شرکت از زیر مجموعه‌های شرکت صنایع تجهیزات نفت، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است، اظهار داشت: فعالیت وتکو به عنوان یکی از شرکت‌های عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت، در زمان حاضر روی طراحی، ساخت و نصب تجهیزات سرچاهی تمرکز دارد.

او بیان کرد: شرکت وتکو به عنوان یک شرکت دانش بنیان با برخورداری از امکانات و توانمندی مهندسی و دارابودن نیروی انسانی متخصص، قابلیت تولید انواع محصولات به صورت صد درصد داخلی براساس استاندارد‌های بین المللی و مورد تایید صنعت نفت را داراست و از پیشگامان ساخت تجهیزات سرچاهی نظیر انواع ول هد و کریسمس تری، شیرآلات تا فشار Psi ۱۵ هزار در کشور است و تا کنون تعداد بیشماری از این اقلام را تولید و تحویل کارفرمایان مختلف از جمله شرکت ملی حفاری ایران، شرکت مناطق نفت خیز جنوب، نفت و گاز پارس، نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت‌های تابعه آن، شرکت نفت فلات قاره و بسیاری از شرکت‌های دیگر کرده است.

انتهای پیام/گ

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر