مدیرعامل توزیع نیروی برق شیراز:

دهه فجر ۵۷۰ میلیارد ریال طرح برقی در شیراز افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: در دهه مبارک فجر و علیرغم تمام محدودیت‌ها و مشکلات اقتصادی و شیوع کرونا، بالغ بر ۵۷۰ میلیارد ریال پروژه در شیراز آماده بهره‌برداری شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، جلال زراعت‌پیشه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز سه‌شنبه ۷ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال و با هدف گرامیداشت دهه مبارک فجر، ۸ عنوان پروژه به ارزش بیش از ۵۷۰ میلیارد ریال آماده بهره برداری شده است.

او گفت: پروژه‌های قابل افتتاح در حوزه‌های توسعه انشعاب، نیرورسانی، افزایش قدرت، روشنایی معابر، اصلاح و بهینه سازی، مولد مقیاس کوچک و نیروگاه خورشیدی است.

زراعت پیشه ادامه داد: در پروژه‌های توسعه‌ای شامل انشعاب، نیرورسانی، افزایش قدرت، توسعه فیدر و روشنایی معابر، ۱۲۰ هزار میلیون ریال اعتبار از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده است.

او اضافه کرد: پروژه‌های اصلاح و بهینه سازی شامل ارتقاء، نگهداری و بروزرسانی شبکه توزیع، با ۹۰ هزار میلیون ریال اعتبار و با هدف ارائه خدمات مطلوبتر به مشترکان، نیز آماده بهره برداری شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه ایجاد مانور، یکی دیگر از پروژه‌های مد نظر بوده که با هدف افزایش اطمینان شبکه در حوزه تحت پوشش شرکت توزیع اجرا شده است، تصریح کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰ هزار میلیون ریال از منابع داخلی توزیع نیروی برق شیراز اجرا شده است.

زراعت پیشه همچنین از اجرای پروژه روشنایی معابر به ارزش ۱۵ هزار میلیون ریال از منابع داخلی توزیع نیروی برق شیراز، به عنوان یکی دیگر از پروژه‌های قابل افتتاح خبر داد و گفت: بهره برداری از مولد مقیاس کوچک با قدرت ۳.۶ مگاوات در محدوده شهرستان شیراز نیز با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ هزار میلیون ریال، اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز افزود: مولد مقیاس کوچک عدالت با قدرت ۱ مگاوات، دیگر پروژه آماده بهره برداری‌ست که با سرمایه گذاری ۴۰ هزار میلیون ریالی آماده افتتاح شده است.

زراعت پیشه، با اشاره به اینکه نیروگاه خورشیدی خوشه پرور، یکی دیگر از پروژه‌های مد نظر برای ایام دهه فجر است، گفت: این پروژه نیز با قدرتی بالغ بر یک مگاوات در حوزه شهرستان مرودشت، اجرایی و آماده بهره برداری شده است.

مدیرعامل توزیع برق شیراز همچنین بیان کرد: یکی از پروژه‌های آماده افتتاح در این ایام، پنل‌های خورشیدی ۵ کیلوواتی است؛ این پروژه در واقع شامل ۱۰۰ پنل خورشیدی مربوط به مشترکان خانگی ۵ کیلوواتی است که با ۷۵۰۰ میلیون ریال اعتبار آماده بهره برداری شده است.

زراعت پیشه ادامه داد: در این ایام و با توجه به زیرساخت‌های ایجاد شده و توسعه یافته، ۱۰۰ چاه کشاورزی برقدار شده که این اقدام با اعتباری بالغ بر ۷۰ هزار میلیون ریالی، در مسیر توسعه خدمات کیفی و بهره مندی مشترکان کشاورزی از نعمت برق، اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز با بیان اینکه بخش مهمی از این پروژه‌ها با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری آن‌ها اجرایی و آماده بهره برداری شده است، گفت: نقش صنعت برق در این زمینه، تسهیل بستر‌ها برای سرمایه گذاری در پروژه‌های مختلف حوزه برق با هدف ارتقا کمی و کیفی خدمات بوده است.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر