راهداری آذربایجان‌شرقی ۲۵ میلیارد تومان ماشین‌آلات خریداری کرد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: امسال ۲۵ میلیارد تومان برای خرید ماشین‌آلات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در استان آذربایجان‌شرقی هزینه شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،علیزاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه ۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای خرید ۹ خودرو شامل بیل مکانیکی، لودر و گریدر هزینه شده است، گفت: هم اکنون چهار خودرو به ناوگان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان‌شرقی اضافه شده و پنج دستگاه دیگر نیز تا پایان سال به این ناوگان افزوده می‌شود.

او با اشاره به برنامه ریزی برای خرید ۲۰ دستگاه ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای سال آینده، گفت: این اقدامات در راستای نوسازی ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و افزایش سطح خدمات این اداره کل انجام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی گفت: امسال ۸۴ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین این اداره کل و تجهیزات راهداری نیز با صرف بیش از هشت میلیارد تومان از محل منابع داخلی، ملی و استانی بازسازی شده است.

علیزاده با بیان اینکه بازسازی ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نقش بسزایی در صرفه جویی مصرف سوخت و افزایش کیفیت خدمات رسانی ایفا می‌کند، گفت: امسال تعمیرات اساسی پل‌های خواجه و کمربند جنوبی تبریز، بهسازی پل‌های روستایی ساخسیلو و مرکید هریس، تعمیرات اساسی پل کمربند مرند با ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی انجام شده است.

او عملیات ساماندهی و حذف نقاط پرحادثه جاده‌های شریانی، احداث تقاطع‌های غیرهمسطح روشت بناب، بایرام اسکو، تعریض ورودی کلیبر، احداث چهار دستگاه پل پر ترافیک ملکان و پل ۲ دهانه هشت متری چکان مراغه، زیرگذر خورخور - گوگان - آذرشهر و ساماندهی و ایمن سازی چهار نقطه حادثه‌خیز را از دیگر اقدامات این اداره کل در زمینه ایمن سازی راه‌های شریانی استان اعلام کرد.

انتهای پیام/ک

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر