درخشش ژیمناست‌های کرمانی در رقابت‌های کشوری

استان کرمان در رقابت‌های لیگ ژیمناستیک برای همه با کسب سه نشان طلا، نقره و برنز در دو رده مردان و بانوان خوش درخشید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، رقابت‌های لیگ ژیمناستیک برای همه کشور در دو رده مردان و بانوان با شرکت تیم‌هایی از سراسر کشور به صورت مجازی برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها در رده بانوان تیم‌های ونوس یک از استان البرز، دلقک‌های دوست داشتنی از استان لرستان، تکاوران از استان فارس، نیروانا از استان مازندران، جنگ و صلح از استان فارس، خودت را باور کن ازاستان کرمان، وحشت در جنگل از استان اردبیل و افسانه سفیدبرفی از استان تهران به مدال طلا دست پیدا کردند.

تیم‌های ستارگان انرژی از استان تهران، ایرانا از استان فارس، خانه ژیمناستیک از استان سمنان، الوند از استان قزوین، کرونا از آذربایجان غربی، کرونا از استان لرستان، کاوه آهنگر از استان اردبیل، دزدان دریایی از آذربایجان غربی، شهرستان زرند از استان کرمان، فونیکس از استان تهران و امید از استان فارس صاحب مدال نقره شدند.

مدال برنز این رقابت‌ها هم به تیم‌های رویای یک پرستار از استان خوزستان، ستارگان از استان تهران، دختران ایران از استان تهران، دختران امید از استان قزوین، دختران امید از ااستان قزوین، دختران مهربان از استان آذربایجان غربی، دوستی از استان آذربایجان غربی، یک روز شاد از استان گلستان، معرفت از استان البرز، میلاد نور از استان اصفهان، ونوس ۲ از استان البرز و گلشن از استان خوزستان رسید.

در بخش مردان تیم‌های قشقایی از استان فارس و نیکان از استان مازندران به مدال طلا رسیدند. تیم‌های پوریای، ولی از استان آذربایجان غربی، تخت جمشید از استان فارس و کودک بی‌سرپرست از آذربایجان غربی صاحب مدال نقره شدند و مدال برنز این رقابت‌ها به تیم‌های کرمان، سربازان وطن از آذربایجان غربی و سمنان رسید.

بدین ترتیب تیم خودت را باور کن از استان کرمان و تیم شهرستان زرند در بخش بانوان به ترتیب موفق به کسب نشان‌های طلا و نقره شد و تیم آقایان کرمان مدال برنز این دوره را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام/ب

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر