اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری مشترک درطرح‌های صنعتی فارس

سازمان ایدرو آمادگی خود را برای سرمایه گذاری‌های مشترک (JV) در طرح‌های صنعتی استان فارس اعلام کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، نشست مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی در طرح‌های صنعتی مشارکت پذیر سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با حضور محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایدرو، عنایت الله رحیمی استاندار فارس. ابراهیم عزیزی رئیس مجمع نمایندگان مجلس و حمیدرضا ایزدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان به همراه جمعی از سرمایه گذاران فارس در تهران برگزار شد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایدرو در این نشست گفت: این سازمان آمادگی خود را برای سرمایه گذاری‌های مشترک (JV) در طرح‌های امکان‌سنجی شده منطبق بر مزیت‌های منطقه‌ای و آمایش سرزمینی اعلام می‌کند.

محسن صالحی‌نیا بیان کرد: شرکای ایدرو امکان بهره مندی از تسهیلات ارزی و ریالی پیش‌بینی شده در بند الف تبصره ۴ ردیف ۱۰ قانون بودجه کشور امسال و موارد مشابه در سال آینده را خواهند داشت که ویژه شرکای سازمان‌های توسعه‌ای است.

او عنوان کرد: از آنجایی که استان فارس از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های صنعتی ویژه‌ای برخوردار است و در این حوزه نیرو‌های متخصص و توانمندی را در اختیار دارد، این نشست‌ها نیز در رفع مشکلات و موانع تولید صنایع مختلف نفت و گاز، لاستیک و تایر در مقیاس‌های بزرگ، صنایع هوایی، گردشگری، فولاد و صنایع خودرو فارس تاثیر بسزایی دارد.

گفتنی است، در این نشست طرح‌های توجیهی پروژه‌های ایدرو برای فعالان و سرمایه‌گذاران فارس ارائه و برنامه نشست‌های کارشناسی برای عملیاتی سازی این مشارکت‌ها در این استان تنظیم شد.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر