تداوم محدودیت‌ تردد خودرو‌ها در خوزستان ویژه شرایط کرونایی تا ۱۵ اسفند

رییس پلیس راه خوزستان گفت: اعمال جریمه ۳ و ۱۰ میلیون ریالی برای خودرو‌هایی که محدودیت‌های کرونایی را رعایت نمی‌کنند تا ۱۵ اسفند ماه ادامه دارد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، سرهنگ رضا دولتشاهی رییس پلیس راه خوزستان گفت: طرح محدودیت‌های کرونایی در استان از ۲۵ بهمن آغاز شد و بر اساس آن در شهر‌های قرمز و نارنجی پلاک‌های غیر بومی حق ورود و پلاک‌های بومی حق خروج از شهرستان را ندارند.

او افزود: در این مدت به تذکر شفاهی اکتفا شد و از ورود خودرو‌ها جلوگیری بعمل آمد، ولی با توجه به حساسیت به وجود آمده و وخیم‌تر شدن اوضاع اعمال قانون با شدت بیشتری ادامه دارد.

سرهنگ دولتشاهی با اشاره به تداوم اعمال طرح اعمال قانون جریمه خودرو‌هایی که محدودیت‌های کرونایی را رعایت نکنند، اظهار داشت: خودرو‌های متخلف در شهر‌های نارنجی ۳ میلیون ریال و در شهر‌های قرمز ۱۰ میلیون ریال جریمه می‌شوند، البته از امروز سه شنبه برخی محدودیت‌ها با جدیت بیشتری در استان خوزستان اجرایی می‌شوند، بنابراین از مردم تقاضا می‌شود از سفر‌های غیرضروری خودداری کنند، چرا که از این پس هیچگونه مجوزی مگر در موارد خاص صادر نمی‌شود و همه خودرو‌ها برابر قانون و طبق وضعیت شهرستان‌ها جریمه خواهند شد.

رییس پلیس راه خوزستان تصریح کرد: با توجه به وضعیت قرمز خوزستان، باید محدودیت‌ها را با شدت اجرا کنیم تا وضعیت بهتری در استان حاکم شود، البته از مردم تقاضا می‌شود در این مدت همکاری لازم را با ماموران داشته باشند، ضمن اینکه تداوم آن به تصمیم ستاد مدیریت کرونای استان بستگی دارد و فعلا اعمال آن‌ها تا ۱۵ اسفند ماه تعیین شده است.

در حال حاضر ۱۱ شهرستان در خوزستان در وضعیت قرمز و هشت شهر در وضعیت نارنجی قرار دارند.

انتهای پیام/گ

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
قادری
۱۱:۱۲ ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
اون خودروهایی که اجازه میدید رد بشن چی؟ چرا قاطعانه خودروهارو بازگشت نمی دید به شهر؟
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر