حضور قرارگاه جهادی اندیمشک در رویداد ملی هسته‌های پیشرفت کشور

مدیر حوزه علمیه بقیه الله (عج) اندیمشک گفت: رویداد ملی هسته‌های پیشرفت کشور با هدف بالارفتن سطح توانمندی گروه‌ها در جهت رفع مشکلات برگزار شد.

حجت الاسلام حسن آذر افروز مدیر حوزه علمیه بقیه الله (عج) اندیمشک در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،  گفت: رویداد ملی هسته‌های پیشرفت کشور به مدت ۶ روز انجام شد، باعث بالارفتن سطح توانمندی گروه در جهت رفع مشکلات و آسیب‌های اجتماعی منطقه و سرعت در کار تبلیغی، فرهنگی، جهادی و خدمات اجتماعی در شهرستان می‌شود.

او افزود: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با همکاری یکی از گروه‌های جهادی به نام همپا اقدام به شناسایی گروه‌های توانمند در عرصه‌های مختلف کرده، که از میان ۳ هزار و ۴۰۰ گروه جهادی فعال در کشور،۸۰ گروه را انتخاب و به این اجلاسیه دعوت کرده است.

حجت الاسلام آذر افروز بیان داشت: در این اجلاس توانمندی‌های هر گروه از جهت‌های مختلف شامل کارجمعی و تشکیلاتی، استفاده از ظرفیت‌های پیرامونی، سرعت عمل در به دست آوردن راهکار‌های حل مسائل و استعدادیابی گروه‌ها به مدت یک هفته انجام شد که اعضای گروه جهادی بقیه الله اندیمشک با سایر گروه‌های دعوت شده به این دوره به رقابت پرداختند.

مدیر حوزه علمیه بقیه الله (عج) اندیمشک تصریح کرد: این دوره به مدت یک هفته در تهران از سوی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) برگزار شده است که جدا از مسئله رقابت میان ۸۰ گروه برتر جهادی باعث بالا رفتن سطح عملکرد این گروه‌ها در جهت اقدامات موثر در شهر محل زندگی آن‌ها می‌شود.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر